نانو کراتین
خانه / کراتینه مو / ارزانترین قیمت هر میل کراتین مو برزیلی

ارزانترین قیمت هر میل کراتین مو برزیلی

Rate this post

 

خب سوال اول اینست که مواد کراتینه برزیلی چند میل است در واقع در بسته بندی چند میل میباشد پاسخ این سوال بسیارآسان است مقدار حجم مواد کراتینه برزیلی وحتی تمام مواد کراتینه ۵۰۰میل یا نهایت ۱۰۰۰میل میباشد.ارزانترین قیمت هر میل کراتین موبرزیلی   چقدر است؟

ارزانترین قیمت هر میل کراتین موبرزیلی

هر مو چه چند میل مواد کراتینه احتیاج دارد؟

خب سوال بسیار جالبی که عزیزان از ما میپرسند مقدار میل استفاده شده برای مو است به ویژه موی خانم هاکه البته پاسخ دقیق این سوال بستگی به حجم مو و تراکم مو دارد.بسیار از موی سر خانم ها بسیارحجیم است به اصطلاح پر میباشد خود این مسله باعث میشود مواد کراتینه بیشتر استفاده شودو این امر بسیار طبیعی است.

دومین عامل مقدار بلندی مو خانم ها و یا حتی آقایان است که هر چه بلند تر باشد قطعا مقدار استفاده از مواد کراتینه بسیار بیشتر است.

سومین عامل مجعد یا صاف بودن مو است که باعث میشود میزان مواد کراتینه استفاده برای مو متفاوت باشد.

کراتین موبرزیلی

معمولا برای موهای کوتاه ۱۲۰تا ۱۸۰ میل مواد کراتینه برزیلی استفاده میشود که این مقدار بستگی به غلطت مواد هم دارد.

 

ارزانترین قیمت هر میل کراتین موبرزیلی بستگی به مارک  دارد که معمولا در بازار مواد کراتینه ایران بین ۶۵۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان میباشد که هر میل از آن بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ فروخته میشودالبته لازم به ذکر است  خرید به صورت میلی باید به اندازه موهای مشتری باشد.

 

مقدار استفاده مواد کراتینه مو چقدر است؟

اندازه مصرف مواد کراتین مو برای هر مشتری متفاوت است زیرا هر مو مقدارمشخصی نمیتوان برایش تعیین کرد ولی به صورت معمول و استنادارد بین ۸۰تا ۱۵۰ میل برای مو مشتری زنان استفاده میشود که این مقدار تقریبی است.

بهترین پیشنهاد برای احیای مو زبر بر اثر دکلر کردن استفاده از مواد کراتینه عالی است که ایجاد حساسیت نکند هرچند مواد کراتین ارزان دربازار موجود است ولی نمیشود به کیفیت این نوع مواد کراتینه اعتماد کرد در برخی موارد خارش سر و سوزش در سر بوجود میاید و یا ماندگاری مواد کراتینه به اندازه کافی نیست.

مقداری ماندگاری مواد کراتین چند وقت است؟

بسیاری از مشترین این پرسش را دارند مقدار دوام و ماندگاری مواد کراتینه مو بر سر چقدر است که پاسخ بسیار واضح است.بستگی به رشد موهای فرد متفاوت است یعنی اگر رشد سریع باشد باید ریشه ها هم بعد از مدتی کراتین کرد.

ماندگاری مواد کراتینه مو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسپری موی ناشی

خواص اسپری کراتینه مو

Rate this post کراتین یک پروتئین در مو است که به مرور زمان در اثر …