کراتینه مو با برنج

کراتینه مو با برنج

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کراتین مو یکی از خدماتی است که افراد جهت صاف و لخت کردن موهای خود و ترمیم موهایشان که در اثر موارد مختلف آسیب دیده است انجام میدهند.به طور معمول خدمات کراتین یکی از خدمات زیبایی محسوب میشود که در سالن های زیبایی توسط افراد متخصص و دوره دیده انجام میشود.این افراد متخصص قبل از شروع کار کراتین در ابتدا سعی میکنند با بررسی موهای مراجعه کننده مشکلات مو را بررسی کنند و بهترین روش را برای از بین بردن مشکل با بهترین مواد انتخاب کنند تا در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را به دنبال داشته  باشد.مواد های کراتین بسیار زیادی در بازار موجود هستند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند با قیمت های مختلف افرادی که موهایشان را در اثر رنگ و دکلره و استفاده زیاد از دستگاهای حرارتی آسیب دیده کرده اند بیشتر به دنبال راه های سریع برای بازگشت سلامت و زیبایی موهای خود هستند این افراد حتما باید از روش های متخصص و کراتین های موجود استفاده نماید.اما برخی روش های خانگی نیز برای انجام خدمات ترمیم و سالم سازی مو نیز وجود دارد که همه افراد میتوانند آن هارا در منزل انجم دهند.یکی از آنها ترمیم و سالم سازی مو ها با برنج میباشد.در ادامه به توضیح بیشتر این روش میپردازیم.

کراتینه مو با برنج

تقویت مو با آب برنج

به طور کلی کراتین به دو روش سالنی و تخصصی و خانگی انجام میشود برای اینکه شاهد نتیجه از روش های خانگی باشید باید انها را به طور مستمر انجام دهید.برای انجام کراتین و تقویت مو در منزل روش های بسیار زیادی وجود دارد هر موادی که تشکیل شده از مواد مغذی برای مو باشد را میتوان برای تقویت مو استفاده کرد برخی برای درخشندگی مو ها برخی برای رشد مو و بعضی از مواد هم برای صاف و لطیف شدن موها موثر هستند.روش استفاده از آب برنج یکی از قدیمی ترین راه ها برای تقویت موها است که در زمان های قدیم توسط زنان چینی و ژاپنی انجام میشده است و در حال حاضر علم خاصیت آب برنج را برای مو تایید کرده است.

مطالعات نشان می دهد که آب برنج حاوی اینوسیتول، یک کربوهیدرات است که موهای آسیب دیده را ترمیم می کند.آب برنج همچنین حاوی اسید آمینه است، که باعث تقویت ریشه های مو، افزایش حجم مو و داشتن موهای براق و صاف می شود.آب برنج برای موهای شما بسیار مناسب است. بی خطر و طبیعی است و هیچ عارضه جانبی ندارد و این وضعیت موهای شما را به نحو سالم بهبود می بخشد.

فواید آب برنج برای مو

فواید آب برنج برای مو

آب برنج همان آب نشاسته داری است که پس از خیساندن یا جوشاندن برنج باقی می‌ماند. تصور عمومی بر این است که آب برنج، موها را نرم و درخشان می‌کند و برای تقویت رشد مو هم مفید است. خواص آب برنج برای مو سال‌هاست که زنان چینی، ژاپنی، و دیگر کشورهای جنوب‌شرقی آسیا را واداشته تا از این مادهٔ مفید برای موهای خود استفاده کنند.آب برنج می تواند رشد مو را تحریک کند، تارهای مو را تقویت کند، و سلامت پوست سر را بهبود ببخشد. ضمن اینکه آب برنج ریشه های مو را تقویت می کند، در شرایطی که حجم و درخشش بیشتری به آن می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما