قیمت دستگاه انالیز مو 2021

امروزه بسیاری از تجهیزات و دستگاه های زیادی برای درمان مو تولید میشود و روانه بازار میشود.دستگاه انالیز مو یکی از این ابزارها است که توسط آخرین تکنولوژی روز ساخته میشود . پزشکانی که در زمینه درمان مو فعال هستند از این نوع ابزارها در مطب خود برای تشخیص بیماری مو استفاده میکنند.امروزه بسیاری از سالندارها و عزیزانی که در زمینه تردیمت مو چه کراتین تراپی چه بوتاکس تراپی و…..فعالیت دارند از دستگاه انالیز مو در سالن خود استفاده میکنند.

دستگاه انالیز مو

دستگاه انالیز مو چیست؟


(system ACH HAIR ANALYSIS MACHINE) این سیستم آنالیز مو نوعی تجهیزات چند منظوره با رابط کاربری زیبا و عملکردهای همه جانبه است. این شامل هشت ماژول تجزیه و تحلیل است که برای تجزیه و تحلیل تغییرات رطوبت پوست ، روغن ، لکه ، منافذ و سن پوست (همچنین انعطاف پذیری و انعطاف پذیری پوست نیز نامیده می شود) در دسترس است.

این دستگاه دارای لنز(8 مگاپیکسل برای تجزیه و تحلیل دقیق)  است که با استفاده از نور طبیعی طیف اشعه ماورا بنفش LED ژاپنی و لنزهای پوشش داده شده ترکیبی ساخته شده . منبع نور سرد LED با کنترل الکترونیکی ، تعادل رنگ سفید به صورت اتوماتیک، پر کردن  فیلتر رنگ بصورت اتوماتیک. داری یک سنسور 8 CCD مگا پیکسل است برای بدست آرودن نتیجه بهتر

دستگاه آنالیز مو

 

 کاربرددستگاه انالیز مو

 دستگاه آنالیز موقادر است دو برابر بزرگ نمایی مفید داشته باشد و درصد آسیب و نوع اسیب مو (ناشی از رنگ و دکلره و ..)را تشخیص دهد و برای سالن های حرفه ای بسیار کارامد وموثر است.این دستگاه می تواند روغن پوست ، آب ، رنگدانه ، منافذ ، الاستیسیته ، کلاژن پوست مو را با دقت بالا را تشخیص دهد.

  •  با استفاده از 2 لنز ژاپنی مختلف ، تشخیص پوست 50 بار و تشخیص مو 200 بار بزرگتر نشان دهد. و همچنین می تواند داخل و خارج شود ، و آن را بصری و واضح تر کند.
  • به مشتریان خود کمک کنید تا پوست سر ، فولیکول های مو ، رشد مو ، ریزش مو ، آسیب دیدگی پوست سر و سایر شرایط را بهتر درک کنند.در این صورت میتوانید در تهیه مواد درمان مو راحتر تصمیم گیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما