قیمت اولاپلکس olapelx اصلی

قیمت اولاپلکس olapelx

اولاپلکس (olaplex)را نمیتوان با کراتین مو مقایسه کرد و به آن تشبیهش کرد . اولاپلکس یک فرمول منحصر به فرد و جدید میباشد که اولین بار توسط dean christal با همکاری دو پزشک متخصص در سلامت و زیبایی مو توانست به فرمول فوق العاده ای برسد که برای تقویت و احیای موهای آسیب دیده موثر است .این محصول پیوند های دیسولفیدی مو را ترمیم میکند.اولاپلکس به افرادی که دارای موهای بسیار آسیب دیده هستند اجازه میدهد تا بدون آسیب و به همراه ترمیم موهای دمیج شده دوباره موهای خود را به رنگ هایی که علاقه دارند دربیاورند.Even The Most Damaged Locks Get A Chance To Shine With This Innovative Hair Care Range! Free Priority Over €180. Pay In Euros. Over 47,000 Reviews. Luxury Samples Over €50. Tracked Delivery. 30 Day Returns. Types: Shampoo, Conditioner, Hair Treatments

 

قیمت اولاپلکس

 

اولاپلکس برای چه موهایی مناسب است؟

برای موهای مواج

موهای فرفری

موهای آسیب دیده

برای جلوگیری از آسیب مو در برابر رنگ مو و مواد دکلره

برای تقویت ساختار مو

اولاپلکس یک ماده درمانی و تقویتی غلیط مو است که تار های مو را از درون تقویت میکند و شکستگی و خشکی مو ها را از بین میبرد . از این محصول فوق العاده به نام معجزه رنگ و دکلره یاد شده است که میتواند بدون آسیب رساندن موها را تا بالاترین پایه دکلره برساند و موها را بسیار روشن کند که این امر خصوصا برای بانوان ایران که علاقه خاصی به رنگ های بلوند و بسیار روشن دارند محصول بسیار کاربردی میباشد.همچنین اولاپلکس مناسب برای موهای مشکی و شرابی میباشد که تمایل دارند رنگ را از روی مو حذف کنند.

اولاپلکس اورجینال

 

اولاپلکس از چه موادی تشکیل شده است؟

اولاپلکس شماره یک قوی ترین و موثر ترین ماده میباشد که تنها شامل آب، نگهدارنده و بیس آمینو پروپیل دی گلیکول دی مالوات است .غلظت این مواد از دو شماره دیگر اولاپلکس بیشتر است به همین علت برای ترکیب در رنگ و دکلره مورد استفاده قرار میگیرد.اولاپلکس شماره 1 نه تنها از آسیب و خشکی مو در برابر دکلره جلوگیری میکند بلکه به پیوند سولفیدی مو نیز کمک میکند.اولاپلکس شماره 2 در واقع مکمل اولاپلکس شماره 1 است و موهایی که با شماره 1 تقویت نشده اند را ترمیم میکند. وظیفه این شماره صاف و شلاقی کردن مو ها است.

اولاپلکس شماره 3 برای مصرف خانگی قابل استفاده است و نیازی به مهرت خاصی ندارد. غلظت این شماره حدود 12.5 درصد است که در نتیجه استفاده از آن برای 2 الی 3 بار در هفته امری رایج و طبیعی است .

اولاپلکس اورجینال

 

طرز استفاده از اولاپلکس شماره 3 در منزل

ابتدا باید موهایتان را با شامپو بشورید و هیچ نوع ماسک یا نرم کننده به مو نزنید.سپس موهایتان را تنها با حوله خشک نمایید و از سشوار استفاده نکنید.باید موهایتان مقدار کمی رطوبت داشته باشد از مواد شماره 3 به موهایتان بزنید و ماساژ بدهید.موهایتان را به مدت 15 تا 20 دقیقه داخل کلاه رنگ یا مشما قرار دهید.سپس موهایتان را با آب بشویید و از ماسک مو استفاده کنید و موهایتان را آبکشی کنید.موهایتان را با سشوارر خشک کنید میتوانید قبل از براشینگ از روغن آرگان استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما