نمایندگی کراتین ریچی در ایران Richee keratin 2022

نمایندگی فروش کراتین مو ریچی در ایران |Richee keratin

کراتین ریچی یکی از برترین برند ها در زمینه محصولات کراتین و صافی مو و درمان مو های اسیب دیده است.کراتین موی ریچی (Richée Professional ARGAN AND OJON) تشکیل شده از روغن ارگان و روغن ojon و D-panthenol میباشد که باعث درخشندگی مو و نرمی و درمان موهای اسیب دیده میشود. این ترکیب یک فرمول بسیار قدرتمند است که مو های فر را بین 8 تا 12 ماه کاملا صاف میکند و و وجود روغن ارگان و اوژون و دی پانتنول به طور موثری موهارا بازسازی و احیا میکند.
(Richée Professional ARGAN AND OJON)
 که توسط متخصصان زیبایی توسعه یافته است ، یک سیستم قدرتمند ترازسازی فیبر مو است که توسط نانوکریستالیزاسیون با حرارت فعال می شود. فرمول منحصر به فرد آن با روغن های Argan و Ojon و D-Panthenol باعث کاهش حجم و کنترل وز مو می شود. زیبایی طبیعی مو را بازیابی می کند ، موهای ابریشمی و صاف را می دهد ، با درخشش باور نکردنی

 

نمایندگی فروش کراتین مو ریچی در ایران

 

خرید آنلاین پک کراتین ریچی اورجینال richee keratin

امروزه افراد ترجیح میدهند برای استایل مو از راحت ترین روش های موجود استفاده کنند و در حال حاضر کراتین کردن مو ها تنها به دلیل مرتب شدن سریع آن در بین افراد بسیار شایع شده است زیرا بسیاری از کراتین های موجود از جمله کراتین مو ریچی تنها با باد سشوار پس از حمام مو هارا صاف میکند و از این جهت بسیار محبوب میباشد .خرید انلاین کراتین ریچی را میتوانید از طریق راه های ارتباطی سایت انجام دهید تا در کوتاه ترین زمان به دست شما برسد.

پک کراتین مو ریچی شامل شامپو قبل از کزاتین مو:مو هارا تمیز میکند و ساختار مو را برای دریافت مواد کراتینه اماده میکند.

مواد اصلی کراتین:ساختار کلیه مو ها را صاف و یکدست می کند و با استفاده از نانوکریستالیزاسیون لایه ی محافظی برروی مو فعال می کند.

ماسک مو بعد از کراتین:هیدراتاسیون، ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز را در فیبرهای مو دوباره تامین میکند.

مزایای مواد تشکیل دهنده و فرمولاسیون کراتین ریچی

  • روغن آرگان (Argan Oil) : معروف به طلای مایع! این روغن حاوی مواد مغذی و ویتامین های قدرتمندی است که هیدراتاسیون و درخشش مو را حفظ می کند، و از ان در برابر آسیب های خارجی محافظت می کند.
  • روغن Ojon: منبع فعال کننده عملگر های طبیعی مو است و کمک می کند موهایی نرم و انعطاف پذیر داشته باشید.
  • D-Panthenol: رطوبت طبیعی را در فیبر مو حفظ می کند.

کراتین مو ریچی

 

نحوه استفاده از کراتین مو ریچی richee keratin

در ابتدا باید مو ها با شامپو قبل کراتین دو بار شست و شو شود و به ارامی ماساژ داده شود و کاملا ابکشی نمایید.

بعد از مرحله شست و شو باید مو ها را کاملا خشک نمایید سپس موهارا به 4 قسمت تقسیم میکنیم و با استفاده از قلم مو از فاصله یک سانتیمتری ریشه به صورت دسته مو های کم حجم مو هارا به مواد کراتین اغشته میکنیم.

باید مواد اضافی را با استفاده یک شانه از روی مو برداریم.ابتدا با باد سرد سشوار مو هارا خشک میکنیم سپس با باد گرم این کار را به طور کامل انجام میدهیم.

مو ها را به لایه های نازک تقسیم میکنیم و با استفاده از اتو موی مخصوص کراتین هر لایه را بین 10 تا 15 بار اتوکشی با اتو حرفه ایی کراتین میکنیم.بعد از ان مو هارا شست و شو میدهیم تا مواد اضافی از سطح مو شسته شود. بعد از شستشو موها را از ریشه تا نوک مو آغشته به ماسک درمانی ARGAN & OJON RICHEE مینماییم  و ۱۰ دقیقه صبر میکنیم سپس به طور کامل شستشو میدهیم.

در انتها مو را با اتو و یا سشوار حالت میدهیم.

 نانو کراتین مو ریچی

ازمحصولات دیگر این شرکت نانو بوتاکس مو richee است که درمان کننده موهای آسیب دیده است.مجوعه آراد تمام محصولات ریچی آرگان درا بصورت اورجینال در اختیار عزیزان همکار قرار میدهد

آموزشهای تخصصی و فیلم های آموزشی همراه با محصولات ارسال میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما