آموزش کراتین کردن موی زنانه

آموزش کراتین کردن موی زنانه

اگر که موهای شما در اثر استفاده بیش از حد از ترکیبات شیمیایی مانند رنگ و دکلره یا استفاده زیاد از وسایل حرارتی مانند اتو و سشوار آسیب دیده است و پروتئین های مورد نیاز خود را از دست داده و به حالت خشک و وز درآمده میتوانید با انجام کراتین مو و بازگرداندن اصلی ترین پروتئین مو یعنی کراتین موهای خود را ترمیم نمایید و درخشندگی وخوش حالت بودن  را به موهای خود برگردانید.همچنین اگر موهای مجعد و فر دارید و تمایل دارید که موهای لخت و ابریشمی را تجربه نمایید میتوانید از این خدمات استفاده کنید و از نتایج فوق العاده آن لذت ببرید.

کراتین مو
مراحل کراتین کردن مو

مراحل کراتین کردن مو

اولین قدم در انجام کراتین انتخاب یک محصول با کیفیت در میان این همه تنوع محصولات درمانی مو است شما باید دقیقا بدانید که از محصولی که استفاده میکنید چه انتظاری دارید آیا بیشتر جهت صاف و لخت کردن مو ها این عمل را انجام میدهید؟یا منظور و هدف اصلی شما از کراتین مو بیشتر ترمیم مو های آسیب دیده است؟ زیرا محصولات کراتین مو با درصد های مختلف صافی و ترمیم مو در بازار موجود هستند. بعضی از محصولات نیز هم صافی و هم ترمیم مو هارا بالای 90% انجام میدهند.

مساله مهم بعدی این است که شما باید در انتخاب محصول دقت نمایید و از اصل و اورجینال بودن آن خاطر جمع باشید چراکه استفاده از محصولات تقلبی مخصوصا در این زمینه عواقب جبران ناپذیری برای موها دارد مانند ریزش مو و یا قطع شدن مو ها از ساقه و…(شما میتوانید تمام محصولات مراقبتی و درمانی مو را به صورت اورجینال از بازرگانی اراد کراتین تهیه نمایید).

کراتین اورجینال

 

 

شست شو و استفاده از مواد کراتین مو

پس از انتخاب محصول مورد نظر ابتدا باید موها را با شامپوی قبل کراتین 3 بار بشویید .پس از شستن و آبکشی کردن مو ها را با کمک سشوار خشک نمایید معمولا اگر قصد کراتین به منظور ترمیم مو را دارید بهتر است موهارا کامل خشک کنید اما اگر به منظور صاف و لخت شدن کراتین میکنید تا 80% موها را خشک نمایید.پش از ان موهارا تقسیم بندی کنید برای اغشته کردن مو به مواد کراتین باید لایه های بسیار نازک مو را بردارید و با شانه مخصوص کراتین مواد را به مو ها بزنید .مواد کراتین باید از فاصله یک سانتی متری ریشه زده شود. پس از مواد گذاری اگر موهای معمولی دارید بین 30 تا 50 دقیقه مکث کنید اگر موهای فر و وز دارید 40 تا 60 دقیقه صبر کنید .در طول این مدت باید هر 10 دقیقه موها را با شانه از بالا به پایین شانه کنید و موها را با کلاه نایلونی بپوشانید.

 

کراتین برزیلی اورجینال

مرحله پایانی شستن و اتو کشی مو با اتو مخصوص کراتین

پس از مکث مواد باید موها را تنها با آب بشویید و سپس ابتدا با سشوار مو هارا خشک کنید.بعد از ان که مو ها کاملا خشک شد باید با اتو مخصووص کراتین یعنی این اتو نباید برای کار های دیگر استفاده شده باشد و باید درجه حرارت بالایی داشته باشد .در این مرحله نیز برای اتو کردن مو ها باید لایه های نازکی را بردارید و حرارت اتو بین 400 تا 450 باشد و هر لایه را بین 10 تا 15 بار اتوکشی نمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما