فروش عمده قیمت پلکس پرایم

کمپانی ارایشی پرایم محصولات درمانی مو فوق العاده تولید میکند. امروز به سراغ یکی از محصولات شرکت پرایم رفتیم با معرفی یک محصول درمانی مو بسیار عالی.بله پلکس پرایم یکی از محولات مهم در رفع کشسانی مو است. خب همینطور که میدانیم مو پس از رنگ دلکره به مرور زمان امکان خرد شدن دارد یا به مرور زمان مو زبر میشود.در این مقاله به بررسی پلکس مو پرایم(Profit Plex Prime Pro Extreme) میپردازیم و در اخر به روش استفاده از پلکس پرایم اشاره ایی خواهیم داشت.

 معرفی اولاپلکس پرایم

پلکس پرایم یا اولاپلکس پرایم یکی از بهترین پلکس موهای عالی در بازار درمانی مو است این محصول تولید کمپانی پرایم است. محصولاتی از قبیل بوتاکس پرایم یا کراتین پرایم را حتما شنیده اید.قبل از هر نکته ایی لازم است درباره این محصول اطلاعات کافی داشته باشیم. پلکس پرایم با بهترین تکنولوژی برای محافظت بهتر از تارهای مو.فناوری PPC 50 که با اسیدهای آمینه توسعه یافته است، با میل ترکیبی زیستی برای بازیابی 19 تا 21 اسید آمینه طبیعی ساختار مو کار می کند. با پیشگیری، ترمیم و تقویت مو برای دریافت روش های شیمیایی عمل می کند.

 معرفی اولاپلکس پرایم

معرفی انوع پلکس مو دربازار

دربحث درمانی مو محصولات زیادی در بازار عرضه میشود. پلکس مو هم از این قاعده مستثنی نیست.پلکس فلور اکتیو و یا اولاپلکس و پلکس پرایم از معروفترین مواد درمانی برای رفع کشسانی مو میباشد.هر محصولی دارای کیفیت خاصی است به همین دلیل حتما قبل از تهیه هر محصولی با مشاورین مجمعه آراد کراتین در تماس باشید.پلکس پرایم به عنوان یک درمان پیش شیمیایی برای محافظت از مو در طی مراحل شیمیایی، موهای آسیب دیده را بازسازی و ترمیم می کند.

 

روش استفاده از پلکس پرایم

تقویت کننده شدید

براق کننده مو با کلاژن و کراتین

PPC 50 که با کلاژن و اسیدهای آمینه ساخته شده است، بازسازی کننده فیبر مو است. فرمول موها را بازسازی می کند، آسیب را مسدود می کند و مو را از داخل به بیرون تغذیه می کند. می توان از آن قبل، حین و بعد از روش های شیمیایی استفاده کرد.
قبل از انجام مراحل شیمیایی: در یک بطری اسپری، به ازای هر 20 میلی‌لیتر آب تصفیه شده، 4 میلی‌لیتر Intense Fortifier مرحله 1 اضافه کنید. روی موها بمالید و سشوار کنید. سپس با نکات برجسته یا ایمنی روش های رنگ آمیزی پیش بروید.در طول درمان های شیمیایی: برای جلوگیری از آسیب، 10٪ به پودر سفید کننده یا مخلوط رنگ اضافه کنید. به عنوان مثال: برای هر 30 گرم پودر یا 60 گرم رنگ، از 3 میلی لیتر تقویت کننده قوی استفاده کنید.

تقویت کننده شدید

بازسازی ساختار مو: موها را با شامپو هیدرا بشویید و با حوله خشک کنید. سپس در کف دست خود، 5 میلی لیتر تقویت کننده قوی به همراه دو پمپ روغن لیندن را با هم مخلوط کنید و آن را به صورت قسمت به قسمت روی موها ماساژ دهید. سپس آن را به مدت 5 دقیقه بگذارید. مرحله 2 Active Repair را بدون آبکشی در بالای مرحله 1 بمالید، ماساژ دهید و 10 دقیقه مکث کنید. آبکشی کنید.

نکته مهم برای پلکس پرایم: از ایمپکت ماسک استفاده کنید تا بعد از وقفه درمان PLex، مواد مغذی بیشتری برای موهای بسیار متخلخل ایجاد کنید.

 

بازسازی کننده فعال: ماسک ترمیم کننده تارهای موی داخلی و خارجی

ازسازی کننده فعال به همراه آمینو اسیدها مستقیماً روی کوتیکول های مو کار می کند و هیدراتاسیون داخلی مو را حفظ می کند. با آلوئه ورا و پانتنول، ظاهری سالم و ساقه موی بافت یافته را به ارمغان می آورد. پلیمرهای کاتیونی یک لایه محافظ تشکیل می دهند که تمام خواص خود را در قسمت داخلی ساختار مو برای مدت طولانی در یک کاربرد حفظ می کند. PH بین 3.5 تا 4.0 است.

بازسازی کننده فعال

زمان استفاده ازبازسازی کننده فعال :

1.بعد از بلیچینگ
2..پس از رنگ آمیزی
3.مراحل بعد از تبدیل مو به روش شیمیایی

4.PH را تثبیت می کند، موها را ترمیم و مرطوب می کند.

 

روش استفاده بازسازی کننده فعال:
پس از انجام مراحل شیمیایی، موها را دوبار شسته و فقط با حوله خشک کنید. در حالی که هنوز در سینک هستید، Profit Plex Active Repair Step 2 را بخش به بخش از ریشه تا انتها اعمال کنید و آن را ماساژ دهید. بگذارید ۱۰ دقیقه بماند. کاملاً بشویید، محافظ حرارتی بمالید و به دلخواه تمام کنید.

منبع:https://www.primepro.com.br/

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما