قیمت عمده کراتین مکس سیلورqod max silver|میلی1000

قیمت عمده کراتین مکس سیلور

به طور طبیعی مو ها دارای پروتیینی به نام کراتین هستند که وجود این پروتیین موهارا نرم و شفاف و رخشنده میکند اگر به هر دلیلی مگر رنگ و یا دکلره زیاد و غیر اصولی و یا استفاده زیاد از دستگاه هایی مانند اتو مو و سشوار و… کراتین موجود در موها از بین برود روش هایی برای تغذیه مو و رساندن کراتین به مو وچود دارد یکی از این روش ها استفاده از مواد های کراتینه مو میباشد که به طور مصنوعی کراتینه را به مو بازمیگرداند و به طور موقت که امکان دارد این زمان تا بیش از یک سال هم باشد موهارا براق و سلامت میکند. در این مقاله میخواهیم به بررسی یکی از کراتینه های بازار بپردازیم که فوق العاده با کیفیت است.(QOD Max Silver) یک درمان کراتینه برزیلی است که حاوی فرمولی پیشرفته برای جلوه موهای صاف است. فرمول بهبود یافته آن با ترکیبات کلیدی، مانند ترکیبی از پروتئین های اسیدی ساخته شده است که اثر مستقیم و درخشش منحصر به فرد را تضمین می کند و در نتیجه درمان بی نظیری برای مو ایجاد می کند. رنگدانه بنفش آن از موهای بلوند، دکلره شده و هایلایت شده محافظت می کند و از محو شدن رنگ مو و اثر زردی جلوگیری می کند.

قیمت عمده کراتین مکس سیلور

مشخصات کراتین مکس سیلور

کراتین مکس سیلور تولید کشور برزیل میباشد که از این مواد برای کراتینه و احیا موهای بسیار ضخیم و فر نیز استفاده میشود این محصول میتواند موهایی که دهیدراته هستند و خشک را به خوبی آبرسانی کند به طوری که دیگر شکننده نشوند و یا دچار موخوره نشوند کراتین مکس سیلور را میتوانید با مواد بوتاکس نیز ترکیب کنید که در یان صورت اثر آن دوچندان میشود و همچنین ماندگاری بیشتری پیدا میکند.کراتین برزیلی مکس سیلور دارای پیگمنت بنفش میباشد از رو موهای رنگ و یا دکلره شده را زرد نمیکند و حتی به رفع زردی این موها کمک نیز میکند و یک محصول عالی برای احیا موهایی است که به شدت آسیب دیده اند.یکی از ویژگی های بسیار عالی این محصول این است که در حد روش ریباندینگ موهارا صاف و لخت میکند و گزینه ای مناسب هم برای موهای آسیب دیده و هم برای موهای فر و مجعد میباشد.QOD Max Silver Keratin یک برند برزیلی است که از آخرین تکنولوژی مراقبت از مو استفاده می کند. این محصول با مواد طبیعی و ارگانیک ساخته شده است و حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی خشن مانند فرمالدئید یا سولفات نیست که به مو آسیب برساند. در عوض، از ترکیبی منحصر به فرد از پروتئین ها، اسیدهای آمینه و ویتامین ها استفاده می کند که به بازسازی، تغذیه و محافظت از مو کمک می کند.

مشخصات کراتین مکس سیلور

ویزگی های کراتین مکس سیلور

  1. احیا موهای آسیب دیده
  2. مناسب انواع مو میباشد از جمله موهای آسیب دیده و بسیار ضخیم و فر
  3. مناسب موهای رنگ و یا دکلره شده نیز میباشد
  4. صافی به طور کامل و در حد ریباندینگ
  5. ساخت کشو ربرزیل است
  6. ماندگاری بین 6 تا 8 ماهقابل ترکیب با مواد بوتاکس و افزایش ماندگاری و اثرات این روش
  7. آبرسانی عمیق به مو و جلوگیری از دهیدراته شدن مو و ایجاد موخوره
  8. ضد زردی مو
  9. ترکیبات کاملا ارگانیک دارد.
  10. فاقد فرمالدهید و مواد مضر میباشد

آموزش استفاده از کراتین مکس سیلور

آموزش استفاده از کراتین مکس سیلور

آنچه QOD Max Silver Keratin را متمایز می کند فرمول نقره ای آن است. این ترکیب منحصربه‌فرد از اسیدهای آمینه و ویتامین‌های موجود در نقره به خنثی کردن رنگ‌های زرد در موهای خاکستری، بلوند یا سفید کمک می‌کند و درخشندگی و رنگ آن‌ها را افزایش می‌دهد و در عین حال ظاهری براق و براق می‌افزاید.ابتدا باید موهارا با شامپو مخصوص دو بار بشویید تا فلس های مو باز شود و مو اماده دریافت مواد کراتین شود.سپس باید موهارا تا حد زیادی خشک کنید اما اجازه دهید مو کمی نمناک باقی بماند.سپس موهارا تقسیم بندی کنید و از پشت سر هر لایه نازک را به فاصله یک سانتی متری از ریشه به مواد کراتین آغشته نمایید.سپس باید تا یک ساعت مکث کنید اگر موها خیلی ضخیم بود تا 80 دقیقه نیز میتوانید مکث کنید سپس باید موهارا سشوار بکشید تا کاملا خشک شود و با اتو مو مخصوص هر لایه نازک مو را بین 7 تا 12 بار اتو کشی نمایید.در خاتمه، QOD Max Silver Keratin یک برند باکیفیت صاف کننده موی برزیلی است که ترکیبی بی نظیر از اسیدهای آمینه و ویتامین ها را برای تغذیه و بازسازی مو ارائه می دهد و در عین حال رنگ های زرد را در موهای خاکستری، بلوند یا سفید خنثی می کند. اثرات طولانی مدت و مواد طبیعی آن، آن را به انتخابی عالی برای کسانی که به دنبال دستیابی به موهایی براق و زیبا با کمترین آسیب هستند تبدیل کرده است.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما