نانو کراتین
خانه / کراتین درمانی / قیمت کراتین ویتاکر خاویار

قیمت کراتین ویتاکر خاویار

Rate this post

استفاده از محصول عالی برای درمان مو یک امر الزامی است.بسیاری از ما از مواد کراتین یا پروتین مو نامناسب استفاده کرده ایم و نتیجه خوبی دریافت نکرده ایم.در این مقاله به یک کراتین مو بسیار عالی که در صاف کردن مو و احیای مو واقعا عالی است میپردازیم.کراتین ویتاکر خاویار(bio caviar keratin) از اون کراتین مو هایی است که تجربه بسیار عالی به مو میدهد و شما را از شر زبری و خشن مو بدور میکند.

کراتین بیو خاویار
معرفی کراتین بیو خاویار

معرفی کراتین بیو خاویار:

بسیاری از خانمها به دلیل استفاده از مواد دکلره و رنگ مو به مرور زمان دچارزبری و خشن شدن مو میشوند. به دنبال راه حل مناسبی برای این مشکل هستند.  کراتین بیو خاویار به دلیل داشتن ترکیبات کاملا طبیعی از حیوانات دریایی همچون  ماهی خاویار باعث درمان مومیشوند.این کراتین حاوی اسید امینه های مورد نیاز مو میباشد که بعد از تزریق به مو تمام آسیب های ناشی از سوختگی مو و دکلره شدن مو را از بین میبرند.نکته بسیار مهم نداشتن فرمالین در کراتین هست که همین امر باعث میشود کراتین بیو خاویار دارای بو نباشد.

 کراتین ویتاکر خاویار
آموزش  کراتین بیو خاویار

آموزش  کراتین بیو خاویار:

ابتدا موها را شامپو قبل ۲الی ۳بار میشوریم.تعداد دفعات شستن مو بستگی به جنس مو دارد. اگر مو طبیعی است تعداد دفعات شستن با شامپو شماره رابیشتر میکنیم.(۳بار).هر بار شستن ۵ دقیقه زمان کافی است.در مرحله بعد مو با حوله کاملا خشک میکنیم. در این زمان مو ها را به لایه های نازک تقسیم میکنیم و سپس مواد کراتین بیو خاویاربه موها میزنیم و ۳۰الی ۵۰ دقیقه به موها فرصت میدهیم بعد مو را خشک میکنیم و سپس اتو کشی رابا اتو حرفه ایی آغاز میکنیم.پس از خنک شدن مو با شامپوی شماره ۳ موها را میشوریم و سپس خشک میکنیم.

درمان مو زبر
مراقبت های بعد ازکراتین ویتاکر خاویار

مراقبت های بعد ازکراتین ویتاکر خاویار:

پس از کراتین کردن مو چندنکته اساسی نیاز است بدانیم.۳روز بعد از اتمام کراتین هرگز به موها گیره مو نزنیم از بستن کش به مو خودداری کنیمو همیشه در حمام از شامپو و ماسک فری سدیم و فری سولفات استفاده کنیم . به این شمپو و ماسک ها در بازار شامپو و ماسک مخصوص موهای کراتین شده گفته میشود.قیمت کراتین ویتاکر خاویار با توجه به کیفیت که دارد بسیار مناسب است. این محصول فقط دارای کراتین شماره ۲ است برای کراتینه کردن مو نیاز به شامپو و ماسک تثبیت از مارکهای دیگر داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ریباندینگ در زمان بارداری

صافی ژاپنی در بارداری

Rate this post صافی ژاپنی در بارداری صافی ژاپنی یکی از راه های لخت کردن …