قیمت کراتین ویتاکر خاویار

استفاده از محصول عالی برای درمان مو یک امر الزامی است.بسیاری از ما از مواد کراتین یا پروتین مو نامناسب استفاده کرده ایم و نتیجه خوبی دریافت نکرده ایم.در این مقاله به یک کراتین مو بسیار عالی که در صاف کردن مو و احیای مو واقعا عالی است میپردازیم.کراتین ویتاکر خاویار(bio caviar keratin) از اون کراتین مو هایی است که تجربه بسیار عالی به مو میدهد و شما را از شر زبری و خشن مو بدور میکند.

کراتین بیو خاویار
معرفی کراتین بیو خاویار

معرفی کراتین بیو خاویار:

بسیاری از خانمها به دلیل استفاده از مواد دکلره و رنگ مو به مرور زمان دچارزبری و خشن شدن مو میشوند. به دنبال راه حل مناسبی برای این مشکل هستند.  کراتین بیو خاویار به دلیل داشتن ترکیبات کاملا طبیعی از حیوانات دریایی همچون  ماهی خاویار باعث درمان مومیشوند.این کراتین حاوی اسید امینه های مورد نیاز مو میباشد که بعد از تزریق به مو تمام آسیب های ناشی از سوختگی مو و دکلره شدن مو را از بین میبرند.نکته بسیار مهم نداشتن فرمالین در کراتین هست که همین امر باعث میشود کراتین بیو خاویار دارای بو نباشد.

 کراتین ویتاکر خاویار
آموزش  کراتین بیو خاویار

آموزش  کراتین بیو خاویار:

ابتدا موها را شامپو قبل 2الی 3بار میشوریم.تعداد دفعات شستن مو بستگی به جنس مو دارد. اگر مو طبیعی است تعداد دفعات شستن با شامپو شماره رابیشتر میکنیم.(3بار).هر بار شستن 5 دقیقه زمان کافی است.در مرحله بعد مو با حوله کاملا خشک میکنیم. در این زمان مو ها را به لایه های نازک تقسیم میکنیم و سپس مواد کراتین بیو خاویاربه موها میزنیم و 30الی 50 دقیقه به موها فرصت میدهیم بعد مو را خشک میکنیم و سپس اتو کشی رابا اتو حرفه ایی آغاز میکنیم.پس از خنک شدن مو با شامپوی شماره 3 موها را میشوریم و سپس خشک میکنیم.

درمان مو زبر
مراقبت های بعد ازکراتین ویتاکر خاویار

مراقبت های بعد ازکراتین ویتاکر خاویار:

پس از کراتین کردن مو چندنکته اساسی نیاز است بدانیم.3روز بعد از اتمام کراتین هرگز به موها گیره مو نزنیم از بستن کش به مو خودداری کنیمو همیشه در حمام از شامپو و ماسک فری سدیم و فری سولفات استفاده کنیم . به این شمپو و ماسک ها در بازار شامپو و ماسک مخصوص موهای کراتین شده گفته میشود.قیمت کراتین ویتاکر خاویار با توجه به کیفیت که دارد بسیار مناسب است. این محصول فقط دارای کراتین شماره 2 است برای کراتینه کردن مو نیاز به شامپو و ماسک تثبیت از مارکهای دیگر داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما