بهترین پودر دکلره مو 2020|bleaching powder for hair

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین پودر دکلره مو (bleaching powder)در سال 2020 بپردازیم .مهمترین مسلیه برای انتخاب پودر دکلره رسیدن مو به پایه دلخواه است که برای مشتریان عزیز بسیار مهم بوده است.دومین نکته مهم عدم سوزش مو در اثر استفاده پودر دکلره مو میباشد زیرا برای رساندن مو به پایه دلخواه باید توجه داشت مدت زمانی طول میشکد که مو رنگ خود را از دست بدهد در این زمان امکان سوزش مو وجود دارد البته در این مقاله پودر خوب و بدون سوزش را معرفی خواهیم کرد.

چگونه موهای سفید شده را رنگ کنیم؟

تغییر رنگ مو می تواند ظریف یا ظالمانه باشد ، به سادگی رشته های خاکستری را بپوشانید یا نقاط برجسته ای را اضافه کنید ، یا به رنگ آبی ، بنفش ، صورتی داغ یا ترکیبی از رنگ ها بروید. این می تواند یک فرایند طولانی باشد که تمرکز را به خود اختصاص می دهد ، بنابراین زمانی را انتخاب کنید که بیش از حد خسته نباشید و می توانید روی گرفتن نتایج مورد نظر خود تمرکز کنید.استفاده  ازبهترین پودر دکلره مو برای موهای بدون سوزش کف سر را پیشنهاد میدهیم.

پودر دکلره برای مو
بهترین پودر دکلره

1-مشخص کنید که چه رنگی می خواهید موهای خود را رنگ کنید. بعد از اینکه موهایتان را سفید کردید ، باید تصمیم بگیرید کدام رنگ را می خواهید داشته باشید. لایه های کوتیکول رشته های موی شما در فرایند سفید کردن مختل شده است ، که اجازه می دهد پراکسید هیدروژن (یک کلید ماده ای در سفید کننده مو) برای نفوذ به رشته مو و رنگ کردن رنگ آن بستگی دارد به رنگ طبیعی مو و اینکه چه مدت در سفید کننده مانده اید ، موهای شما اکنون ممکن است زرد ، سفید یا قرمز باشد. موهای شما اکنون آماده رنگ آمیزی هستند و معمولاً خیلی سریعتر و عمیق تر از آنکه رنگ موهای خود را سفید نکرده باشید رنگ می گیرد. ممکن است رنگ موی خود را مانند یک سایه های قهوه ای ، سیاه ، قرمز یا بلوند رنگ کنید. ممکن است یک رنگ را انتخاب کنید. برای داشتن جلوه های رنگی طبیعی تر ، بین 1 تا 3 سایه در رنگ طبیعی خود بمانید.
رنگ پایه موهای خود را بعد از سفید کردن و رنگ پایه رنگی که می خواهید استفاده کنید در نظر بگیرید .این ممکن است تضاد داشته باشد و رنگ اشتباهی به شما بدهد. اگر موهای سفید شده شما مایل به زرد است ، و رنگ شما رنگ پایه آبی دارد ، ممکن است با استفاده از یک رنگ پایه بنفش بنفش ، رنگ زرد را در موهای شما جبران می کند و نتیجه بهتری می یابد. برای انتخاب سایه مناسب از یک چرخ رنگ مو استفاده کنید. [1] برای فهمیدن پایه رنگ خود استفاده کنید. رنگ ، وب سایت سازنده رنگ را برای “لیست پالت” یا موارد مشابه ، که دسته بندی رنگ ها را به سایه های گرم ، خنثی و خنک طبقه بندی می کند ، بررسی کنید. همچنین می توانید اجزای مختلف کیت رنگ مو را در فروشگاه زیبایی عرضه کنید. رنگ روی بسته بندی آنها (یعنی آبی ، آبی بنفش ، بنفش ، بنفش-قرمز ، قرمز و …). [2] توجه به پالت رنگ رنگ مو به شما كمك می كند تا خطرات پایان دادن به رنگ اشتباه را در كاهش دهید. موهای شما
در عکس های کودکانه به موهای خود نگاه کنید. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه موهای شما به بعضی از رنگ ها واکنش نشان می دهد. اگر موهای شما رنگی گرمتر بود (بلوند عسلی یا مشابه آن) ، موهای شما احتمالاً با یک رنگ گرمتر واکنش نشان می دهند. موهای شما رنگ خنک تری داشت (بلوند خاکستری ، سبزه) ، موهای شما وقتی که اکنون رنگ می کنید ، احتمالاً خنک تر خواهند شد. [3]
حتماً هنگام انتخاب رنگ ، محیط کار خود را در نظر بگیرید ؛ بسیاری از مکانهای کاری ، رنگ موهای روشن و غیر طبیعی را غیر حرفه ای می دانند.

مدت زمان استفاده از پودر دکلره
بهترین پودر دکلره

2-تعیین کنید که چه مدت می خواهید رنگ شما دوام داشته باشد. انواع مختلفی از رنگهای خریداری شده در فروشگاه از جمله شستشوی دائمی ، نیمه دائمی و رنگی وجود دارد. فروشگاه های عرضه زیبایی ،
رنگهای دائمی ماندگار و طولانی هستند و می توانند رنگهای بسیار طبیعی به نظر برسند. آنها همچنین می توانند رنگهای بسیار قوی یا چشمگیری تولید کنند. مدت زمان طولانی تر هنگام رنگ آمیزی.
رنگهای نیمه دائمی یک قدم عقب تر از حالت دائمی هستند و معمولاً در حدود 20-25 شستشو به طول می انجامند. این موهای شما 1-2 سایه تیره تر رنگ می کنند و همچنین می توانند نکات برجسته ای را به آن اضافه کنند.
حتی رنگهای موی موقت کوتاه تر نیز موجود است.
رنگهای نیمه ماندگار موقت هستند ، از نظر ظاهری طبیعی تر هستند و به طور معمول حدود 10 شامپو ماندگار هستند. آنها معمولاً حاوی آمونیاک یا پراکسید نیستند و بنابراین بهتر است از موهای شکننده یا در حال حاضر آسیب دیده استفاده کنید.
رنگ موی موقت برای لمس کردن و آزمایش با رنگهای مختلف مو مفید است. اینها شامل آبکشی ، موس ، اسپری ، صندوقچه و مداد رنگی مو است. این نوع از رنگها در شستشوهای 1-3 شسته می شوند. [4] [5] ممکن است بعد از محو شدن موقت موی رنگ ، ناخواسته ای را در موهای خود تجربه کنید. برای مثال ، اگر موهای خود را سفید کرده و از رنگ موقت آبی استفاده می کنید ، ممکن است بعد از محو شدن رنگ مو ، موهای سبز بگیرید.

 

 

نرم کننده مو
استفاده از نرم کننده مو

 

3-استفاده از نرم کننده مو

موهای خود را باکاندیشینرآماده کنید. یک یا دو روز قبل از رنگ کردن موهای سفید شده خود ، یک کاندیشینربه ایجاد رطوبت در موهای شما کمک می کند ، که احتمالاً در فرآیند سفید کردن آسیب دیده است. انواع مختلفی از انواع نرم کننده مو، از ارزان ترین قیمت در فروشگاه موجود است. اگر چنچانچه دوست دارید میتوانید از نرم کننده های مو طبیعی استفاده کنید.جستجوی آنلاین برای “دستور العمل های کاندیشنر” برای پیشنهادات استفاده از موز ، آووکادو ، مایونز ، ماست ، تخم مرغ ، روغن نارگیل یا سایر مواد غذایی. و حالت ارتجاعی ، توانایی مو برای بازگشت به شکل طبیعی آن است.در حالت ایده آل ، شما موهای خود را قبل از سفید کردن از قبل آماده کرده اید ، اما اگر اینطور نیست ، باید قبل از رنگ آمیزی مجدد از یک نرم کننده قوی روی موهای خود استفاده کنید.

آزمایش واکنشهای آلرژیک
تست حساسیت

 

4-تست پودر دکلره قبل از استفاده

آزمایش واکنش های آلرژیک را انجام دهید. این مرحله به نظر می رسد وقت گیر است ، به خصوص هنگامی که می خواهید رنگ آمیزی موهای خود را شروع کنید.اما این یک قدم مهم است که در صورت بروز حساسیت به شما باعث ایجاد بثورات جدی پوست (یا بدتر) خواهد شد. از بین ترکیبات رنگ آن استفاده کنید.برای انجام آزمایش آلرژی پوست ، یک خمیر رنگ را بر روی لکه ای از پوست در پشت گوش خود بمالید. رنگ را به مدت 24-48 ساعت بکشید و هرگونه واکنش آلرژیک مانند بثورات ، خارش یا سوزش را بررسی کنید. در این نقطه.در صورت بروز حساسیت ، هرچند خفیف ، حساس باشید ، باید یک مارک متفاوت را امتحان کنید.

 

از لکه ها جلوگیری کنید

5-از لکه ها جلوگیری کنید.

از لکه ها جلوگیری کنید رنگ مویی با پایه شیمیایی می تواند به راحتی پوست و دست شما را لکه دار کند ، بنابراین مراقب باشید که خود را به درستی بپوشانید. از دستکش بپوشید و لباس های خود را با یک حوله قدیمی بپوشانید.به مقدار کمی ژله نفتی در امتداد خط مو و گردن خود بمالید تا از لکه ها جلوگیری شود [9] یک بطری تونر صورت حاوی الکل در مجاورت خود قرار دهید تا رنگ پوست ، میز و کف شما از بین برود.

ترکیب با رنگ مو

6-ترکیب رنگ و اکسیدان

اگر رنگ دائمی خریداری کرده اید ، به منظور دستیابی به رنگ صحیح ، باید رنگ را با یک اکسیدان مخلوط کنید. دستورالعمل های موجود در جعبه را دنبال کنید تا رنگ را به درستی مخلوط کنید.

یک آزمایش رشته انجام دهید

7- تست رنگ مو

یک آزمایش رشته انجام دهید. یک قسمت از موهای کوچک خود را از روی ناحیه گردن خود جمع کنید. رنگ را روی این رشته آغشته کنید ، از ریشه ها شروع کنید و آن را به سمت انتها کار کنید. رنگ را بشویید و یا پاک کنید و رنگ را در مقابل یک حوله سفید بررسی کنید. این کار به شما امکان می دهد قبل از ریختن کل سر خود در آن ، بررسی کنید که آیا دوست دارید رنگ آن باشد. همچنین به شما کمک خواهد کرد که چقدر زمان را ارزیابی کنید بگذارید روی رنگ بماند. [10]

 

رنگ را روی موهای خود بمالید

 

8-مرحله رنگ گذاری مو

رنگ را روی موهای خود بمالید. موهای خود را به چهار بخش تقسیم کنید. در حالی که رنگ را به قسمت چهارم می دهید ، به پشت این سه بخش برگردانید. رنگ را در موهای خود در حدود 1 اینچ (2.5 سانتی متر) بکشید ، از ریشه شروع کنید و کار را به سمت انتها با دستان خود برای اطمینان از اشباع کامل انجام دهید. هنگامی که به هر چهار بخش تقاضا کرده اید ، رنگ مو را روی موهای خود بمالید انگار که موهای خود را شامپو می کنید.

9- مدت زمان استفاده از رنک مو

تایمر خود را شروع کنید. برای توصیه های زمان بندی ، دستورالعمل های موجود در جعبه را بخوانید. به طور معمول ، شما می توانید حدود 20 دقیقه یا بیشتر از موی خود استفاده کنید ، از زمانی که رنگ را در قسمت آخر مو قرار داده اید ، شروع کنید.

شستن مو

10-شسشتوی رنگ مو

موهای خود را بشویید و از نرم کننده استفاده کنید. موهای خود را با آب گرم شستشو دهید تا رنگ باقی مانده آب آن را بشویید تا آب پاک شود. مقدار زمان توصیه شده توسط دستورالعمل های جعبه را توصیه کرده و سپس آن را بشویید.

خشک کردن مو

11-خشک کردن مو

برای خشک کردن موهای خود از حوله یا خشک کن استفاده کنید .همچنین می توانید اجازه دهید که آن را به طور طبیعی خشک کنید. از آنجا که برای رنگ کردن موهای خود از رنگی مبتنی بر مواد شیمیایی استفاده نکرده اید ، موهای شما به اندازه خشک و شکننده نخواهد بود. بنابراین می تواند بلافاصله پس از رنگ آمیزی آن را خشک کند.

منبع:https://www.wikihow.com/Dye-Bleached-Hair

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما