لیست قیمت کراتین برزیلی در ایران|ارسال رایگان

در ایران چندین برند برزیلی اصل فعالیت دارند در اکثر مواقع مواد کراتین برزیلی با مواد تقلبی ترکیب شده و همین امر باعث کاهش قیمت مواد کراتین مو میشود.روش دیگر کاهش قیمت مواد کراتین مو تولید مواد بی کیفیت است مواد کراتینی که گاها باعث ریزش مو میشود حتما قبل از خرید مواد کراتینه مو به قیمت و محل خرید دقت لازم را بفرماییددر این مقاله به تعریف علمی کراتین مو و فرق آن با روشهای درمان دیگر همچون بوتاکس مو (Hair Botox)و پروتین تراپی می پردازیم با ما همراه باشید.

کراتین و صافی مو
اثرات مواد کراتینه مو

اولاپڪس تراپی،پروتیین و ویتامینه ڪردن مو،فیلرمو،بوتاڪس مو، را بیشتر بشناسیم…

ڪراتینه و ریباندینگ مو چیست؟

بوتاڪس موچیست و برای چه ڪسانی مناسب است؟
مناسب برای ڪسانی است ڪ موی خودرا دائما رنگ،دڪلره،اتو،سشوارڪشی ڪرده و موی آنها ساختارطبیعی خودرا از دست داده است.و دچارآسیب دیدگی شدید شده است.بوتاڪس مو نوعی درمان برای موهای آسیب دیده است.بوتاڪس مو ب مخلوطی ازویتامینه هاآنتی اڪسیدان پروتیین ڪلاژن داده شده است.بوتاڪس درمانی برای تمام آسیب های شیمیایی می باشد

پروتیین تراپی چیست و برای چ ڪسانی مناسب است؟

برای افرادی ڪ موهای خشڪ،وز،پفڪی و آسیب دیده دارن.و نرمی و لطافت موهاشون بیشتر از صافی براشون اهمیت داره.احیاء مو همراه باصافی بین ۴۰تا ۶۰ درصد با پروتیین تراپی.باهزینه ای حداقل یڪ دوم هزینه ڪراتینه هم احیاء هم صافی رو بدست میارین.ماندگاری بین ۳الی۴ماه موی نرم و لطیف داشته باشین.

عرضه کراتینه مو
ارسال کراتینه مو

ڪراتینه مو برای چه کسانی مفید است؟

مناسب افرادی ڪ نمیتونن ریباندینگ ڪنن و دوست دارن موهای صاف زیبا و ابریشمی داشته باشن.میتونن با ڪراتینه ۸۰الی۹۰ درصدی صافی و لطافت و نرمی ب موهاشون بدن.مناسب برای انواع موها باهر شرایطی.ماندگاری ۶الی ۸ماهه.

اولاپلکس مو
قیمت اولاپلکس مو

اولاپلڪس تراپی برای موی چه کسانی موثر است؟

رفع ڪشسانی و دمیجی مو و بازگرداندن استحڪام ب موها،و ازبین بردن ڪشسانی موها. مناسب برای افرادی ڪ موهای ضعیفی دارن و ترجیح میدهند ڪ موهای ڪوتاه اماسالم داشته باشن.خانم های عزیز با درمان ڪردن موهای خود،نیازی ب ڪوتاه ڪردن مو نیست.برای دریافت لیست قیمت اولاپلکس (Olaplex)اصل با ما در ارتباط باشید.اثرات این محصول چه مدت طول می کشد؟ درمان مو بوتاکس به طور کلی بین دو تا چهار ماه طول می کشد و توصیه می شود که مجدداً از این روش استفاده شود. برای به حداکثر رساندن تأثیرات باید از شامپوهای عاری از سولفات ، مشابه موارد استفاده شده بعد از درمان کراتین استفاده کنید.

آموزش اولاپلکس اصل:

 

فیلرتراپی چیست؟

برای قدرت بخشیدن و استحڪام و محڪم ڪردن مو هست.صافی نداره،پف و وز مورو میگیره.چربی ازدست رفته ی مو رو برمیگردونه.

طرز استفاده ازصافی شیسیدو
ریباندینگ شیسیدو قرمز

ریباندینگ مو چیست؟

صافی ژاپنی،صافی دائم نام دیگر این روش صافی هستش.مناسب برای موی طبیعی،صافی بسیاربسیار شلاقی و درخشان میده.با ماندگاری دائم و ترمیم ریشه سالی یڪبار.

بهترین کراتین برزیلی در ایران:

کراتین برزیلی اینوآر
نمایندگی انحصاری اینوآر

همان ظور که گفته شد مارکهای اصلی برزیلی در ایران کم هستند که با توجه به قیمت بالای ان مشتری کمتری دارند.مثلا کراتین برزیلی اینوآر که قیمت ان دربازار بالای 3 میلیون است البته این مواد کراتینه مو به دلیل ماندگاری برروی سر و کیفیت آن نسبت به قیمت ان صرفه اقتصادی دارد.برای دریافت لیست قیمت کراتین برزیلی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما