قیمت بوتاکس مو کراپرایم سولوشن بئوکس KERAPRIME

برندهای زیادی از بوتاکس مو در بازار جهانی تولید میشود. در این مقاله بوتاکس موکراپرایم سولوشن بئوکس( KERAPRIME) را مورد بررسی قرار میدهیم و از مزایای استفاده از بوتاکس و معایب این محصول بیشتر خواهیم دانست.شاید موهای شما دچار زبری و خشن شده باشد. امکان دارد موی شما در اثر استفاده از رنگ و یا دکلره خشن شده باشد.خب راه حل چیست؟بهترین راهکار برای درمان این موها استفاده از بوتاکس مو است طروات را به مو بازگرداند.

کراپرایم

 

بوتاکس موکراپرایم KERAPRIME را بهتر بشناسیم:

بوتاکس موکراپرایم KERAPRIME  بدون ماده فرمالدئید  تولید میشود. این محصول دارای فرمول موثری با فناوری پیشرفته هستند که به دقت مورد تحقیق و توسعه قرار گرفتند تا موهای آسیب دیده را ترمیم کرده و فیبرهای مو را مطابق میل شما تنظیم کنند. مواد فعال خاص آن علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده ، تقویت قدرت و بازگرداندن درخشش و صافی که در تمام اوقات روز شما فراهم میکند.و برمولکول های رنگ یک لایه محافظ ایجاد می کند که از فیبر مو محافظت کرده و مجدداً آنرا براق می کند.

بوتاکس موکراپرایم
بوتاکس موکراپرایم

 

 

بوتاکس موکراپرایم Keraprime همچنین با سیستم پروتئین فیبر غنی شده است – یک مجموعه روغن و پروتئین با یک نوع فن آوری ترمیم فشرده که مواد مغذی را دوباره جبران می کند ، فیبر مو را به دلخواه صاف و از کمرنگ شدن و زرد شدن رشته ها جلوگیری می کند. نیازی به شستشوی قبلی ندارد و می توان آن را برای هر نوع مویی اعمال کرد ، زیرا فرمول آن کاملاً با انواع دیگر موهای شیمیایی سازگار است. محلول بوتاکس موکراپرایم Keraprime فورمالدئید ، کربوسیستئین ، اسید گلیوکسیلیک و  گلوتن ندارد.

بوتاکس موکراپرایم
روش استفاده از بوتاکس موکراپرایم Keraprime

 

روش استفاده از بوتاکس موکراپرایم Keraprime

1- موهای خود را با شامپو شماره 1 Beox KeraPrime بشویید.
2- با 70٪ موی مرطوب ، بوتاکس موکراپرایم را روی مو قرار دهید تا مو ها کاملاً توسط محصول پوشانده شوند.
3- برای توزیع بهتر یک شانه خوباستفاده کنید. بگذارید تا 45 تا 60 دقیقه مواد بوتاکس مومکث داشته باشد.
4- 10 تا 50٪ شستشو دهید تا محصول از روی مو پاک شود. موها را 70٪ خشک کنید.
5-اتو موی حرفه ایی را ذر دمای 230 درجه قرار دهید و هر رشته از مو را 20الی 35 بار اتو کشی کنید.
6- با آب سردمورا شستشو داده و ماسک احیا کننده KeraPrime را با حفظ مرتب کردن رشته ها  مو بمالید ، محصول را به مدت 10 دقیقه بگذارید و کاملاً بشویید.
7- در آخر ، موها را از بالا به پایین کاملاً خشک کنید ، فقط از خشک کن و شانه استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما