خرید مواد کراتینه مو بدون قرنطینه|قیمت کراتینه اصل برزیلی

امروزه بسیاری از آرایشگرهای حرفه و متخصص در امر درمان مو به دنبال مواد کراتینه مو بدون قرنطینه هستند . علت این قضیه بسیار واضح است. صرف زمان کمتر کمک زیادی به ما در درمان مو میکند.معمولا زمان کراتینه کردن مو هر چقدر کمتر باشد بهتر است و اگر مواد کراتینه موی را داشته باشیم که در همان روز موی سر مشتری را بعد از کراتینه کردن بشوییم واقعا بسیار عالی است.خرید مواد کراتینه مو بدون قرنطینه نیاز به شناخت دارد. بسیاری از مواد کراتینه مو در بازار ایران و دنیا دارای قرطینه است و مواد کراتینه مو کمی وجود دارد که بدون قرطینه است . در این مقاله سعی داریم به چند برند کراتینه اصل برزیلی بپردازیم .قیمت کراتینه اصل برزیلی با توجه به حجم مواد و کیفیت مواد متفاوت است .

کراتین برزیلی اینوآر
نمایندگی انحصاری اینوآر

کراتین اینوار: کراتین برزیلی اینوار

یکی از بهترین کراتین های برزیلی که در دنیا شناخته شده است کراتینه برزیلی اینوار(inoar keratina g hair) است.کیت INOAR G.Hair Keratin برای کسانی که موهای خیلی فرفری دارند و موهای زبر دارند ساخته شده است. صاف کردن موهای موی برزیلی کراتین برزیلی 100٪ خشنی را از بین می برد و 95٪ اثر صافی ایجاد می کند ، زیرا حاوی یک فرمول غنی از کنسانتره کراتین هیدرولیز شده غلیظ ، اسیدهای آمینه و ویتامین ها برای بازسازی ساختار مو است.این کراتین برزیلی فاقد قرطینه میباشد.

موها صاف و صاف خواهند بود و با رطوبت ، دلپذیر و درخشندگی زیاد ، هر بار قویتر و آبرسان ، بدون تغییر باقی می ماند و اثرات آن را برای هشت ماه یا بیشتر طولانی می کند. کاربرد تقریباً 4 ساعت طول می کشد و روند کاربرد آن  بسیار ساده است و به مو آسیب نمی رساند ،تمام آسیب های مو که در اثر ، با موهای شیمیایی بوده است ، به خصوص اگر مو در اثر رنگ کردن ، هایلایت ها ، اتو مو و غیره آسیب دیده باشد کاملا با یک بار استفاده از این کراتین درمان میشود.

روش استفاده از کراتین برزیلی اینوآر

    1. شامپو تمیز کردن عمیق G-Hair: برای تمیز کردن کل موی ، محصول را روی مو به مقدار کافی بر روی سربمالید. به آرامی با نوک انگشتان خود را ماساژ دهید ، تا 3 دقیقه اثر بگذارد. با آب زیادی بشویید و یکبار دیگر این روند را تکرار کنید ، اما این بار بدون انتظار 3 دقیقه..

2.

درمان مو با کراتین اینوار G-Hair : پس از شستن موها با شامپو تمیز کننده عمیق G.Hair ، آن را کاملاً خشک کنید ، آب اضافی را با حوله و سپس به کمک خشک کن از بین ببرید. این مرحله را از نوک گردن شروع کنید. با کمک یک برس و دستکش ، درمان را به عنوان رنگی انجام دهید ، برای همه قسمتهای مو و بدون دست زدن به پوست سر ، با فاصله 1 سانتی متر ، قادر به استفاده از موچین برای توزیع مو روی قسمتهای بدون محصول باشید. . اضافی را با یک شانه برداشته و از آن استفاده مجدد کنید. محصول را به مدت 20 دقیقه در معرض موها بگذارید ، نه بیشتر. در این زمان مواجهه ، موها را کشیده و بدون موچین نگه دارید. موها را با خشک کن 80٪ خشک کنید و به طور متناوب بین سرما و گرم قرار بگیرید. صاف کننده را به صورت رشته های ریز ، حداقل 5 و حداکثر 9 بار بکشید ، موها را با یک شانه تراز کنید. 3 دقیقه صبر کنید تا موها خنک شوند و با آب زیادی آبکشی کنید. در آخر از ماسک پایان دهنده G-hair استفاده کنید

3.

    • ماسک پایان دهندهHair: بعد از شستشو با آب ، ماسک پایان دهنده مو G را روی تمام موهای زائد بمالید ، آن را به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید. با آب زیادی بشویید و تا انتها ادامه دهید ، صاف کنید.

خرید مواد کراتینه مو بدون قرنطینه

کراتین قهوه تلخ هونما(coffee-premium-keratin)

یکی از بهترین کراتین های برزیلی بدون قرطینه در بازار جهانی بسیار خوب عمل کرده کراتین قهوه تلخ هونما(coffee-premium-keratin)است این کراتین مو دارای مواد طبیعی قهوه میباشد که کاملا طبیعی بوده و باعث نشاط و شادابی و رفع موخورگی مو میشود.قهوه پریمیوم یک سیستم نوآورانه برای درمان آرایش مو ، سرشار از اسیدهای آمینه کراتین است.فرمول آن ترکیبی کامل از عصاره های قهوه گلیکولی و کاتیونی دریایی بیو در ارتباط با پروتئین گندم است که عمیقاً روی ریشه ها عمل می کنند و زبری و خشنی مو را از بین میبرد و باعث لطافت و نرمی مو میشود.

کراتین قهوه تلخ هونما

 

مراحل کراتینه کردن مو با نانو کراتین قهوه قهوه ای هونما

  1. ابتدا موهایتان را دو بار با شامپو شماره یک به مدت  5 دقیقیه کاملا بشویید.
  2. مو را به شش قسمت  مساوی تقسیم کرده و از یک سانتی متری ریشه مو به بالا مواد کراتینه را (شماره دو) بر روی مو  به صورت یکنواخت بمالید.
  3. به مدت ۲۰ دقیقه الی 50 دقیه  مواد کراتینه را روی موها بگذارید.
  4. سپس موها را با سشوار،دمای خنک خشک کنید.
  5. حال موها را ۱۲ تا ۱۵ بار اتوکشی کنید. این تعداد اتو کشی بسیار با جنس اتو و نوع مو مشتری ارتباط مستقیمی دارد.
  6. و در اخر ماسک درخشان کننده را به مدت ۱۰ دقیقه بر روی موها بگذارید و سپس بشویید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما