خرید اینترنتی و قیمت کراتین برزیل کاکائو brasil cacau| کراتین کادیوو

 

مواد کراتینه مو برزیلی  چیست؟آیا میتوان به صورت اینترنتی این مواد را خریداری کرد؟علت استفاده از این مواد در سالن های آرایشی چیست؟تمام پرسشها بالا را در این مقاله پاسخ می دهیم.با ما همراه باشید.

چرا صاف کننده مو (Hair straightening)موی کراتین برزیل را انتخاب می کنید؟ کراتین پروتئین اصلی پوست ، مو و ناخن ها است.که با اضافه کردن ان به مو باعث رشد و تقویت ان میشود.

کراتین برزیل کاکائو
کراتین کادیوو-kreatinine kadio

درمان کراتین برزیل چه مدت طول می کشد؟

به طور متوسط ​​، کراتین برزیل باید بین 5 تا 5 ماه طول بکشد.

پس از آن ، موهای شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت ، مگر اینکه بخاطر تاثیر تهویه کراتین ، سالم تر و نرم تر باشد.این یک تفاوت عمده بین صاف کردن ژاپنی ها است.

کراتین برزیلی یک تکنیک همه کاره و مؤثر برای تقویت مو و همچنین صاف کردن مو در همه انواع مو را تضمین میکند. فرمول آن براساس مواد فعال تجزیه پذیر قابل تجزیه از آمازون ، مواد مغذی مو را ترمیم کرده و رشته ها را تقویت می کند.

صافی کردن مو
Straighten hair

امروزه بسیاری از خانم ها از مواد کراتین استفاده میکنندکه در اصلاح بازار مواد کراتینه برزیلی نام برده میشود.به این عمل کراتینه کردن مو می گویند.

در اثر مواد شیمایی همچون رنگ مو و دکلر کردن مو به مرور زمان پروتین اصلی مو از بین میرود و اصلاحا مو زبر وخشن میشود.

برای رفع این مورد مواد کراتین به مو اضافه میکنند که باعث درخشنگی و لطافت مو میشود.

استفاده از کادیوو اصل
Hair treatment

مواد کراتین خوب از کجا بشناسیم؟

برندهای مختلفی در بازار وجود دارد ایا میشود به تمام برندها اعتماد کرد.؟آیا میتوان گفت همه برندهای موجود کیفیت لازم را دارند؟

خب قطعا پاسخ سوالات منفی است.حتما برندهای خوب را که سابقه طولانی در بازار دارند و از کیفت تایید شده توسط متخصصان امر استفاده میشوند را میتوانید به صورت اینترنتی هم خریداری نمایید.

اعمال بعد از کراتین کردن مو چیست؟

پس از کراتین کردن مو چند روز از بستن مو و پیچ دادن ان خود داری نمایید و حتما از برندهای معروف ماسک مو کراتینه و شامپوهای مخصوص موهای کراتین استفاده نمایید تا مواد کراتینه اثر مطلوبی برروی موهای شما داشته باشند.

کادیوو برزیلی
Cadiveu Brasil

 

کراتین برزیل کاکائو(Brazilian keratin) چیست؟

این نوع کراتین با داشتن مناسب برای انواع مو مشخص می شود ؛ بین 70 تا 80 درصد موها را درمان و مجزا می کند و برای از بین بردن انتهای شکاف و موهای مواج کار می کند و همچنین موهای فرسوده از اثر رنگ ها را نیز درمان می کند. کراتین برزیل کاکائو در جعبهه های استوانه ایی قهوه ایی ساخته میشود که اصل آن دارای سوپاپ در انتهای استوانه است و یک پک کامل مواد کراتینه این مارک دارای شامپو و ماسک مو نیز است.

خرید اینترنتی مواد کراتینه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما