خرید ring light 2021| فروش به قیمت عمده رینگ لایت

در این مقاله به بررسی انواع رینگ لایت در بازار میپردازیم.کارایی هر رینگ لایت متفاوت است که برای خرید رینگ لایت باید به نکات مهمی توجه کرد.در ابتدا به این سوال پاسخ میدهیم.رینگ لایت چیست؟ و چه کارایی دارد.؟بهترین مدل رینگ لایت در جهان و ایران چه برندهایی هستند.

رینگ لایت

رینگ لایت چیست؟

رینگ لایت یک حلقه نور دایره است که متناسب در اطراف لنز دوربین و یا از طریق آن به اندازه کافی بزرگ به پایه است. 

یک چراغ حلقه ای روشنایی را با سایه کمی فراهم می کند زیرا منشا نور بسیار نزدیک به محور نوری لنز است. معمولاً به عنوان نور زرق و برق یا زیبایی توصیف می شود.

هدف اصلی رینگ لایت (چراغ های حلقه ای) ایجاد نور یکنواخت بر روی سوژه است. این کار سایه های صورت را کاهش می دهد و لکه ها را به حداقل می رساند ، در حالی که چشم ها را روشن می کند. به همین دلیل است که از چراغ های حلقه ای معمولاً در پرتره ، عکس های پر زرق و برق و یا حتی فیلمبرداری تنها یک سوژه استفاده می شود.

رینگ لایت اصلی

 

چراغ حلقه ای برای چه استفاده می شود؟

عملکرد اصلی نور حلقه کاهش سایه و پخش نور به طور مساوی بر روی سوژه است. به دلیل توانایی آن در توزیع نور به طور یکنواخت ، برای عکسهای نزدیک ، چه عکس و چه فیلم بسیار مناسب است.

  • بر جزئیات تأکید میکند.

چراغ های حلقوی بر جزئیات تأکید کرده و سایه ها را به راحتی با طراحی دایره ای ذاتی خود پنهان می کنند. نور ملایم چین و چروک ها و لکه ها را پنهان می کند و آن را برای پرتره و حتی آموزش آرایش مناسب می کند .

  • برای فیلم فیلمبرداری

به همان دلیلی که در بالا گفته شد ، گرفتن چنین نور متعادلی باعث ایجاد هاله در اطراف سوژه می شود و ویژگی هایی را که جلوه ای از سطح حرفه ای و سینمایی را در عکس ایجاد می کند ، روشن می کند. YouTubers اغلب از رینگ لایت استفاده می کنند زیرا ارزان هستند و می توانند ویژگی های صورت آنها را در کل ویدیو افزایش دهند.

همانطور که دیدیم ، رینگ لایت نه تنها همه کاره هستند ، بلکه امکاناتی را برای تصاویر پویا و درجه یک فراهم می کنند. این مزایا شامل نورافکن ها است – همان نور براق که در چشم ها منعکس می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما