معرفی کراتین مو steiffor| کراتین استیفور

در این مقاله قد داریم با یکی از بهترین مارکهای کراتینه مو در جهان آشنا بشویم.کراتین مو steiffor یکی از بهترین مارک های کراتین است که مورد استقبال بسیاری از همکاران در سراسر ایران قرار گرفته است با ما همراه شوید تا با معجزه کراتین مو در سال 2020 بیشتر آشنا شویم.کراتین استیفور ویژگی های خاصی دارد که به دلیل کیفیت و ماندگاری قابل قبول میتوان آنرا به عنوان یکی از بهترین کراتین های موجود دربازار ایران معرفی کرد.

کراتین کردن مو

کراتین مو چیست؟

امروزه یکی از مشکلات موهای خانم ها به دلیل دکلر کردن یا رنگ کردن مو زبر شدن است. بله مو بر اثر دکلر کردن و یا استفاده از رنگ های نامناسب خشن میشود و آن طراوت و شادابی خود را از دست میدهند بنابر این باید راه حلی یافت که مو به حالت اولیه خود برگردد برای حل این مشکل استفاده از مواد کراتین مو پیشنهاد میشود که باعث استحکام ساقه مو و احیای مو های خشن میشود و به طبع باعث درخشندگی مو میشود.

 

نیاز مشتری چیست؟

بسیاری از همکاران در این سالها به دنبال کراتینی بودند که صافی و احیای بالایی داشته باشد. اول به این نکته باید توجه کرد برای درمان مو مشتری خود باید بهترین پیشنهاد زا به مشتری بدهیم وبسیاری از موارد است که موی مشتری بسیار آسیب دیذه است و انتظار مشتری استفاده از کراتین است خب در این زمان بهترین پیشنهاد برای این مشتری استفاده از مواد پلکس است بعد استفاده از کراتین مو را پشنهاد میدهیم.

کالر پلکس
پلکس تراپی مو

پلکس تراپی به زبان ساده :

موی شما خشن است؟ موهای شما زبر است؟ وقتی رنگ میکنید ماندگاری رنگ برروی موهای شما کم است؟در این زمان باید موی خود را پلکس تراپی کنید.پلکس تراپی در واقع پیوندهای بین مولوکلی مو را بازسازی میکند و باعث میشود مو به حالت اولیه خود برگردد.ترمیم موهای زبر و خشن توسط پلکس مو انجام میشود و قطعا بعد از استفاده از این روش درمان به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

کراتین استیفور

معرفی کراتین مو steiffor:

کراتین استیفور یکی از برندهای معروف کراتین است که برای عزیزانی که به دنبال موهای شلاقی هستند حتما پیشنهاد میشود.بیسار از همکاران از این گله دارند چه مواد کراتین مو برای موی مشتری استفاده کنیم که موی به اصلاح شلاقی و صلفی داشته باشد. کراتین استیفور این نیاز شما را برطرف میکند. کراتین استیفور یک کراتین با ویژگی های بسیار مناسب است که به میپردازیم.

* کراتین استیفور کراتین مو بدون گاز و بدون بو

یکی از مشکلات استفاده از کراتین داشتن بو و گاز است که ممکن است مشتری و درمانگر مو را موذب کند .کراتین استیفور کراتینی بدون گاز و بدون گاز  است که همین مسله بسیاری از مشکلات همکاران را براحتی حل میکند.

 

*کراتین استیفورد با ماندگاری بالا :

خب همه ما میدانیم رضایت مشتری در استفاده از مواد کراتین مو است که دارای ماندگاری بالایی باشد . این کراتین دارای ماندگاری بالایی است.

 

کراتین استیفور
کراتین استیفور

 

 

اگر از موهایی فر ، بدحالت ، سوخته بر اثر رنگ یا دکلره و ضعیف رنج میبرید و به دنبال کراتینی بدون فرمالئید با صافی در حد ریباندینگ میگردید ، نانو کراتین استیفور بسیار مناسب شماست  .

این کراتین بدون مواد مضر شیمیایی ساخته شده است و محصول اورجینال کشور برزیل میباشد .

 

نانو کراتین استیفور موهاى آسیب دیده شما را درمان میکند و احیایی %70 به موهای شما میدهد و همزمان صافى بسیار بالایی دارد و صافی 100% به موهاى مجعد و فر میدهد ، که این صافی و احیا حداقل  هشت ماه ماندگاری دارد ، در خیلی از مراکز به دلیل بالا بودن صافی این کراتین به این محصول نانو ریباندینگ هم گفته میشود و این کراتین صافی در حد ریباندینگ به شما خواهد داد .

 

لطفا توجه داشته باشید به دلیل بالا بودن صافی این محصول و احیا 70% بهتر هست که موهای سوخته ، خیلی ضعیف که نیاز به احیای بالا دارند با این کراتین صاف نشوند و از کراتین هایی مثل اینوار ، لونیکس یا کادیوو استفاده شود که احیا بالاتری به نسبت این کراتین دارند.

 

نانو کراتین استیفور فاقد فرومالیید  است پس بنابر این بدون بو و گاز زننده است و بسیار مناسب برای استفاده در سالنها و بانوان یا کراتین کارانیست که حساسیت دارند و توان تحمل بوی زننده کراتین های شیمیایی را ندارند .

 

این کراتین دو مرحله ایست و بدون نیاز به مواد تثبیت کننده با فرولاسیون پیشرفته خود صافی بسیار بالایی را فراهم میسازد .

 

جهت نگهداری بهتر و طولانی مدت کراتین ، اقایان و بانوانی که موهای خودشونو کراتین میکنند باید نگهدای درستی از موهای خودشون داشته باشند ، این نگهدای درست شامل نکاتی مثل :

استفاده کردن از شامپو و ماسک فری سولفات ، بدون پارابن ، سدیم و استفاده از ماسک های مخصوص موهای بعد از کراتین و … میشود

به این نکته توجه داشته باشید که برای مثال اگر از کراتینی مثل لونیکس یا اینوار یا استیفور استفاده کنید که ماندگاریشان بیش از یکسال است ، در صورت رعایت نکردن این نکات ماندگاری کراتین کم خواهد شد و همچنین در صورت درست رعایت کردن شرایط نگهداری موی کراتین شده میتوانید زمان بیشتری از موهای کراتین شده و زیبای خود استفاده کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما