فروش اینترنتی کراتین آمازون لیس

یکی از کراتین های مو که در جهان بسیار مورد استفاده قرار میگرد و رضایت مشتری توانسته در حد قابل قبولی جلب کندکراتین آمازون لیس برزیلی است که با داشتن مواد اورگانیک و طبیعی بدون هیچ گونه داشتن مواد شیمیایی کاملا مو را درمان میکندوباعث آبرسانی واحیای موهای آسیب دیده میشود.فروش اینترنتی کراتین آمازون لیس برای آن عزیزانی که به تمایل به دسترسی آسان به محصول را دارند پیشنهاد میشود.در زمان کرنا بهتر است برای حفظ جانمان در محل کار خود باشیم و خریدمان را اینترنتی انجام دهیم.

 کراتین آمازون لیس
کراتین آمازون لیس اصلی

مواد تشکیل دهنده کراتین آمازون لیس:

گیاه آکای:یک گیاه شبیه توت فرنگی که درختی شبیه نخل بوجود می آید.

آنتی اکسیدان ها: مانند سایر توت ها ، آکای نیز با آنتی اکسیدان هایی پر شده است که می توانند به سیستم ایمنی بدن شما کمک کرده و از سلول های شما در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت کنند.

گیاه کاکائو:این گیاه به دلیل داشتن خاصیت درمانی بالا در محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی استفاده میشود.این گیاه باعث مستحکم شدن مو و رفع آسیب های مو در اثر رنگ و دکلر میشود.

از گیاهان دیگر که درکراتین آمازون لیس به نقل از سازنده محصول در وب سایت خود نام برده شد برنج و سویا و گندم است .

منبع:https://amazonliss.nutreecosmetics.com/

صاف کردن مو

ویژگیهای کراتین آمازون لیس:

  • مرطوب سازی موها و لطافت و لطافت آنها
  • صاف كردن موها
  • رفع خشکی مو
  • براقیت به مو
  • رفع موخورگی مو
  • بدون بو 
  • بدون گاز
  • بدون قرطینه

 

روش استفاده از کراتین آمازون لیس:

موها را با شامپوی شماره 1 دوبار به مدت 5 دقیقه میشوریم .اگر مو آسیب دیده بود یعنی دکلر شده بود و یا سوخته بود یکبار عمل شستن مو کفایت میکند. در این مرحله مو ها را کاملا تا حد 100% با حوله خشک میکنیم نکته بسیار مهم مو ها باید کاملا خشک شده باشند.حالا تمام موها را تقسیم بندی میکنیم به4 دسته.در این زمان شروه به مواد گذاری میکنیم البته با فاصله 1 سانتی از کف سر و سپس با یک کلاه پلاستیکی به مدت 50 دقیقه مکث میدهیم  و سپس با اتو شروع به اتو کشی حرفه ایی میکنیم و در آخر بعد از خشک شدن مو شروع میکنیم موها را با ماسک شماره 3 میشوریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما