لیست قیمت بهترین کراتین مو آمریکایی

بسیاری از کراتینهای مو آمریکایی دربازار جهانی مورد استفاده قرار میگیرند همین امر نشان میدهند کراتین مو آمریکایی مورد استقبال سالنداران زیبایی مو در سراسر جهان قرار گرفته است.در این مقاله به بررسی 3 کراتین مو آمریکایی که دنیا مورد استفاده قرار میگیرد خواهیم پرداخت.این کراتینه مو در ایران هم وجود دارد وبسیاری از همکاران از این محصولات استفاده میکنند.

گلوبال کراتین juvexin
بهترین کراتین مو آمریکایی

گلوبال کراتین juvexin :

گلوبال کراتین juvexin یکی از راتین های مو قدیمی است که درایران مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول جزو اولین کراتینه مو است که وارد آن شد .گلوبال کراتین juvexin دارای حجم 1000میل است که معمولا در دونوع شکلاتی و عادی وجود دارد.این محصول ساخت کشور آمریکا است که در جعبه آن هم یک عدد سی دی موجود است.مقدار صافی کراتین گلوبال شکلات بالا است تقریبا 90% است ولی احیای این محصول کتر است و البته ماندگاری 4 الی 6ماه بیشتر ندارد.کراتین گلوبال شکلات دارای بو است و حتما باید 3روز قرطینه داده شود.

بهترین کراتین مو آمریکایی
آشنایی با کراتین gk best

 آشنایی با کراتین gk best:

یکی دیگر ازکراتین های آمریکایی که در ایران هم موجود است کراتین gk best است که دارای کیفیت بسیار بالایی است. این محصول صافی و احیای خوبی دارد و دارای حجم 1000میل است.احیا کراتین gk best 100% است و دارای صافی 100% میباشد. از خصوصیات این محصول استفاده آن برای تمام  انواع موها میباشد.این محصول دارای قرطینه 3روزه میباشد.برای درمان مو کراتین gk bestفرموله شده است تا موها را صاف ، ابریشمی و قابل کنترل کند و فاقد فرمالدئید باشد. این ماده به طور خاص به عنوان یک درمان احیا کننده و جوان کننده مو است که موخوره و فرها را از بین می برد.

Source:https://aromacraze.com/global-keratin-hair-taming-system-best-juvexi-treatment-unisex-338-oz

 

کراتین نانو گلوبال اصلی
بهترین کراتین مو آمریکایی

کراتین نانو گلوبال:

یکی از بهترین کراتین مو آمریکایی که در جهان بسیار مورد استقبال قرار گرفتهکراتین نانو گلوبال است  که دارای ویژگی بسیار عالی است. یکی از ویژگی این محصول اینست که میتوان هم به عنوان کراتین استفاده کرد و هم به عنوان بوتاکس مو . یعنی برای احیا و صافی اگر مد نظر مان باشد میتوان به عنوان کراتین استفاده کرد .اگر دارای موهایی هستید که موخوره دارد و به دنبال احیا هستید به عنوان بوتاکس مو میتوانید استفاده کنید.این محصول دارای 3 روز قرطینه است و دارای بو و گاز است و برای انواع مو مناسب است.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما