نانو کراتین
خانه / کراتینه مو / کراتین گیاهی مو / لیست قیمت بهترین کراتین مو آمریکایی

لیست قیمت بهترین کراتین مو آمریکایی

2/5 - (1 امتیاز)

بسیاری از کراتینهای مو آمریکایی دربازار جهانی مورد استفاده قرار میگیرند همین امر نشان میدهند کراتین مو آمریکایی مورد استقبال سالنداران زیبایی مو در سراسر جهان قرار گرفته است.در این مقاله به بررسی ۳ کراتین مو آمریکایی که دنیا مورد استفاده قرار میگیرد خواهیم پرداخت.این کراتینه مو در ایران هم وجود دارد وبسیاری از همکاران از این محصولات استفاده میکنند.

گلوبال کراتین juvexin
بهترین کراتین مو آمریکایی

گلوبال کراتین juvexin :

گلوبال کراتین juvexin یکی از راتین های مو قدیمی است که درایران مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول جزو اولین کراتینه مو است که وارد آن شد .گلوبال کراتین juvexin دارای حجم ۱۰۰۰میل است که معمولا در دونوع شکلاتی و عادی وجود دارد.این محصول ساخت کشور آمریکا است که در جعبه آن هم یک عدد سی دی موجود است.مقدار صافی کراتین گلوبال شکلات بالا است تقریبا ۹۰% است ولی احیای این محصول کتر است و البته ماندگاری ۴ الی ۶ماه بیشتر ندارد.کراتین گلوبال شکلات دارای بو است و حتما باید ۳روز قرطینه داده شود.

بهترین کراتین مو آمریکایی
آشنایی با کراتین gk best

 آشنایی با کراتین gk best:

یکی دیگر ازکراتین های آمریکایی که در ایران هم موجود است کراتین gk best است که دارای کیفیت بسیار بالایی است. این محصول صافی و احیای خوبی دارد و دارای حجم ۱۰۰۰میل است.احیا کراتین gk best 100% است و دارای صافی ۱۰۰% میباشد. از خصوصیات این محصول استفاده آن برای تمام  انواع موها میباشد.این محصول دارای قرطینه ۳روزه میباشد.برای درمان مو کراتین gk bestفرموله شده است تا موها را صاف ، ابریشمی و قابل کنترل کند و فاقد فرمالدئید باشد. این ماده به طور خاص به عنوان یک درمان احیا کننده و جوان کننده مو است که موخوره و فرها را از بین می برد.

Source:https://aromacraze.com/global-keratin-hair-taming-system-best-juvexi-treatment-unisex-338-oz

 

کراتین نانو گلوبال اصلی
بهترین کراتین مو آمریکایی

کراتین نانو گلوبال:

یکی از بهترین کراتین مو آمریکایی که در جهان بسیار مورد استقبال قرار گرفتهکراتین نانو گلوبال است  که دارای ویژگی بسیار عالی است. یکی از ویژگی این محصول اینست که میتوان هم به عنوان کراتین استفاده کرد و هم به عنوان بوتاکس مو . یعنی برای احیا و صافی اگر مد نظر مان باشد میتوان به عنوان کراتین استفاده کرد .اگر دارای موهایی هستید که موخوره دارد و به دنبال احیا هستید به عنوان بوتاکس مو میتوانید استفاده کنید.این محصول دارای ۳ روز قرطینه است و دارای بو و گاز است و برای انواع مو مناسب است.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کراتین مو در سال 2021

بهترین کراتین مو در سال ۲۰۲۱

Rate this post بهترین کراتین مو در سال ۲۰۲۱ داشتن موهای صاف و لخت و …