قیمت پک کراتینه مو 2020|ارزانترین قیمت پک کامل کراتینه مو

آموزش کراتین مو سپس بسیاری از سایت ها از جمله آراد کراتین این آموزشها را در آپارات به صورت رایگان نمایش میدهند.” } },{ “@type”: “Question”, “name”: “هزینه ارسال کراتینه مو چقدر است؟”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “در آراد کراتین تمام مواد کراتین مو به صورت رایگان میباشد. قیمت مواد کراتینه مو بسیار مناسبتر از همه فروشگاه اینترنتی دیگر میباشد.” } }] }
در این مقاله به بررسی قیمت پک کراتینه مو در بازار آرایشی ایران میپردازیم.؟ چه مارکهای از کراتینه مو دارای پک هستند؟ پک کراتینه مو شامل چی میشود؟ و در آخر آیا پک کراتینه مو بخریم یا کراتین  جدا؟

یکی از نکات مهم در خرید کراتینه مو داشتن پک کراتینه  است یا وجود کراتین تنها ؟ خب برای خیلی ها مهمه .. حتما میگین چرا؟ با ما همراه باشید.

آموزش کراتینه مو

همه چیزی که شما باید درباره درمان کراتینه مو بدانید.

درمان های نرم کننده مو محبوب سالن ها ممکن است از همه جنبه های زیبایی نداشته باشد.کراتین – پروتئینی است که به تقویت مو برای جلوگیری از شکستگی ، آسیب گرما و زبرشدن کمک می کند – برای حفظ موهای قوی و سالم از اهمیت حیاتی برخوردار است. اما درمان های کراتین ، درمان های سالنی که نوید موهای صاف و ابریشمی دارند ، مدت هاست که با نگرانی های عمده در مورد سلامت برخووردار بوده است.

کراتین یک پروتئین ساختاری است که در مو ، پوست و ناخن های ما یافت می شود. همچنین این ماده معمولاً در محصولات یک ظاهر طراحی شده برای تقویت مو یافت می شود ، اما اصطلاح درمان کراتین در واقع نادرست است. فیتزسیمون می گوید: “درمان کراتین یک روش صاف کردن موهای نیمه دائمی است که باعث صاف شدن و درخشش موهای سرخ شده می شود.” چگونگی عملکرد درمانها با استفاده از کراتین نیست.

برای صاف تر و سفت تر شدن مو ، محلول حاوی یک مشتق فرمالدئید یا (بسیار امن تر) گلیوکسیلیک اسید از طریق مو برای شکسته شدن پیوندها و بازسازی آنها در حالت محکم تر استفاده می شود. سپس محلول با یک آهن مسطح خشک شده و آب بندی می شود و نتایج می تواند در هر جایی از سه تا شش ماه به طول انجامد.

 

وی گفت: این روش های درمانی بر روی اکثر انواع مو کار می کند و این کار را برای هرکسی که می خواهد موهای خود را خشک کند یا موهای خود را به طور مرتب صاف کند ، باعث کاهش موهای زائد یا افزایش درخشش شود ، توصیه می کند.

کراتین و صافی مو
اثرات مواد کراتینه مو

 

ایا این مانند درمان ژاپنی یا آرامش است؟

در حالی که مشابه سایر روشهای صاف کردن مو ، درمانهای کراتین هنوز تفاوتهای متفاوتی دارند. درمان های موی ژاپنی و نرم کننده های سنتی بطور دائمی پیوندهای موهای شما را با استفاده از تیو گلیکول آمونیوم و هیدروکسید سدیم می شکنند – و این باعث می شود تا موهای زبر بیشتر موثر باشد و همچنین آسیب بیشتری ببخشد. مرحله رشد نیز شدیدتر از درمان کراتین خواهد بود ، زیرا وقتی بافت طبیعی شما دوباره رشد کند ، یک خط مشخص وجود خواهد داشت.

 

آیا فرمالدئید خطرناک نیست؟

بخشی از نگرانی در مورد درمان های کراتین حول محور یکی از مواد تشکیل دهنده موجود در اکثر فرمول های سنتی سالن: فرمالدئید. مراکز کنترل بیماری (CDC) تعریف می کنداین ماده به عنوان یک گاز بی بو و بوی قوی است که معمولاً برای ساخت مصالح ساختمانی ، محصولات خانگی مانند چسب و تخته فیبر استفاده می شود و هنگام حل شدن در آب به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می شود. در درمان های کراتین ، مسئولیت قفل کردن موها در آن حالت صاف و صاف جدید برای ماه ها است. اما این درمانها در واقع حاوی فرمالدئید نیستند ، زیرا ، این یک ماده سرطان زا شناخته شده است. آنچه در عوض حاوی آن است عناصر مانند متیلن گلیکول ، فرمالین ، متانال و متاندیول است که ترکیب سرطان زا را هنگام مخلوط کردن با آب آزاد می کند. بنابراین اگر چه فرمول از نظر فنی می تواند بدون فرمالدئید باشد ، یک بار با آب مخلوط نمی شود.

عرضه کراتینه مو
ارسال کراتینه مو

این نه تنها برای شما بلکه همچنین تکنسین های سالن که بارها و بارها در فضاهای محصور تحت درمان قرار می گیرند ، خطرات بالقوه ای را به همراه دارد. CDC عوارض جانبی رایج در معرض فرمالدهید را شامل می شود: گلودرد ، خونریزی بینی و خراشیدن چشم. در سال 1987 ، آژانس حفاظت از محیط زیست آمریكا آن را به عنوان ماده ای كه به طور بالقوه می تواند در صورت مواجهه با مدت طولانی در معرض سرطان قرار دهد ، طبقه بندی كرد . سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) همچنین درباره خطرات احتمالی سلامتی هشدار می دهدبرای کسانی که در معرض آن قرار دارند و یادآوری می کند که فرمول ها و محصولاتی که ادعا می کنند طبیعی ، ارگانیک یا فاقد فرمالدئید هستند ممکن است کاملاً درست نباشد. FDA افراد را ترغیب می کند که همیشه برچسب را بخوانند ، از متخصصان مو بخواهند لیست مواد تشکیل دهنده را بخواهند و هرگونه واکنش بد را گزارش دهند.

 

 

درمان کراتین چه مدت طول می کشد؟
قانون اساسی درمانهای کراتین این است که حداقل سه روز از آب و پیاز دانه ها دوری کنید. شما نمی خواهید که خطر ایجاد خم در موهای تازه صاف شده خود را داشته باشید. فیتزسیمون می گوید مهمترین نکته برای حفظ درمان شما تا حد امکان استفاده از شامپو عاری از سولفات در روزهایی است که موهای خود را شستشو می دهید.

 

پک کراتینه مو شامل چه چیز میشود؟

پک کراتین مو معمولا شامل یک شامپو قبل از کراتین برای باز کردن فلس مو خود کراتین و یک ماسک بعد از کراتین میباشد که با توجه به انواع برندهای آن قیمت های متفاوت دارند.

 پک کراتینه مو
کراتین کادیوو

پک کراتینه مو کادیوو

این پک شامل یک عدد شامپو است که با شماره 1 نمایش داده میشود سپس خود کراتین که با شماره 2 نمایش داده میشود و یک کاندیشر موجود میباشد.قیمت پک کراتینه برزیلی کادیوو بستگی به کیفیت آن متفاوت است که برای تهیه آن میتوانید با مجموعه آراد کراتین باقیمت بسیار مناسب تهیه کنید.

 

قیمت مواد کراتینه گلد
Maxi Brazilian Gold Keratin

کراتین مکسی گلد

این کراتین برزیلی شامل یک کراتین تنها بیشتر نیست که قیمت این کراتینه مو بسیار مناسبتر از پک کامل کراتین مو است و عزیزانی که تمایل به تهیه این محصول و یا هر محصولی کراتین برزیلی دارند میتوانند با مجموعه آراد کراتین در ارتباط باشند.

منبع:https://www.thecut.com/2018/05/everything-to-know-about-keratin-treatments.html

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما