قیمت محصولات kyo

 برند آرایشی بهداشتی کیو KYO : چیست؟ KYO در زبان ژاپنی به معنی “عظیم ” است.شغار این مجموعه بزرگ اینست: برای درمان مو پوست تمام تلاش مان را میکنیم وبه همان اندازه سلامت مو و پوست هم حائز اهمیت است کیفیت محصولات هم برای ما اهمیت دارد. این محصولات با تکنولوژی روز نانو تولید شده است .تمام تلاش برند کیو ژاپن افزایش کیفیت محصولات برای تمام مشتریان خود است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ماسک مو کیو مدل آبرسان

معرفی ماسک مو kyo:

یکی از محصولات kyo که بسیار برای مو های آسیب دیده موثر است ماسک مو آبرسان kyoاست . اصول طراحی این محصول برای بر فن آوری نانو است به همین دلیل نفوذ بالایی در لایه های مو دارد .خب لین مسله در بین موها طبیعی است که بعد از مدتی در اثر استفاده از شامپو و یا مواد دکلره دچار زبری و خشنی نیشوند در این زمان ما نیاز به محصولی داریم که خشکی مو را برطرف کند.ماسک موی kyo دارای مواد مغذی مو و ویتامین های بسیار موثر است که بر رشد مو تاثیر شگرف انگیزی دارند.

محصولات kyo
شامپو مو کیو مدل صاف کننده

شامپو مو کیو مدل صاف کننده:

همیشه  برای مراقبت از مو  باید از محصولاتی استفاده شود که موهای ما را از شر آلودگی و شوره و .. حفظ کند.بسیاری از دانشمندان حوضه سلامت بر این باورند که شامپو ها تاثیر بسیاری در محافظت از مو دارند .برای داشتن موهای براق و رفع شوره استفاده از شامپو مناسب امرییت الزامی.یکی از محصولات kyo شامپو مو کیو مدل صاف کننده برای انواع موهای خشک طراحی و تولید شده است . این محصول برای درمان شوره بسیار موثر دارد و خاصیت صاف کننده ایی برروی مو دارد.

اسپری دوفاز مو کیو

اسپری دوفاز مو کیو :

اسپری دوفاز مو کیو یک اسپری مو است که برای آبرسانی و تقویت مو های خشک تولید شده است. این محصول به دلیل داشتن مواد مغذی مو برای ویتامین کردن مو بسیار مناسب است.اسپری دوفاز مو کیو برای انوع مو ها از قبیل  موهای فر و موهای خشک و موهای آسیب دیده ناشی از رنگ و دکلره بسیار مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما