خواص اسپری کراتینه مو

 اسپری کراتینه
اسپری کراتینه مو

کراتین یک پروتئین در مو است که به مرور زمان در اثر عوامل بیرونی از بین میرود.عواملی همچون نور خورشید و گرما و رنگ مو و آب و.. در این زمان محصولاتی هستند که به کمک ما می آیند و این آسیب را به شدت کاهش میدهند.یکی از محصولات اسپری مو کراتینه است.اسپری مو کراتینه باعث میشود تا موی ما در برابر تمام این آلودگی ها محافظت شود و باعث خوش حالتی مو میشود. در این مقاله به یک اسپری کراتینه مو عالی مو میپردازیم.اسپری کراتینه مو ناشی یکی از بهترین نوع از محصولات درمانی مو است که در این مقاله با هم بررسی میکینم.

مشخصات اسپری کراتینه مو ناشی:

  • آبرسان قوی مو
  • ترمیم کننده موهای خشک و وز
  • مناسب موهای آسیب دیده
  • حجم دهنده موهای نازک
  • ساخت کشور ایتالیا
  • مناسب برای انوع مو

اسپری کراتینه مو ناشی تشکیل شده از روغن آرگان که تاثیر بسزایی در براقیت مو و بازساری موهای آسیب دیده دارد.این محصول کا ملا اورگانیک بوده واز هرگونه مواد شیمیایی بدور بوده است.حاوی انواع اسانس های مراقبت از موهای گیاهی ، سبک و قابل جذب آسان ، تغذیه کننده مو برای لطافت و لطافت مو ،
براق کننده مو . مراقبت از مو از ریشه ، کاهش حفره هسته ، تشکیل یک لایه محافظ از داخل ،
مراقبت از مو ، مکمل انرژی مو ، تقویت مو

 

اسپری کراتینه مو
اسپری کراتینه

آیا اسپری کراتین می تواند باعث ریزش مو شود؟

اگر این محصولات حاوی مواد شیمیایی خشن یا خطرناک باشند ، شامپوهای کراتینه ممکن است باعث ریزش مو شوند. فرمالدئید ممکن است باعث تحریک پوست سر ، سوزش یا التهاب شود. … اگرچه ممکن است درمان های کراتینه موها را به نظر سالم تر برساند ، اما برای بسیاری از مصرف کنندگان ارزش این را ندارد که به طور بالقوه دچار ریزش مو شوید.استفاده از محصولات ارگانیک برای محافظت از مو بسیار مهم است .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما