نانو کراتین
خانه / اتو کراتینه / بهترین اتو مو کراتینه

بهترین اتو مو کراتینه

Rate this post

دراین مقاله قصد داریم به معرفی چند دستگاه از بهترین اتو مو کراتینه در جهان بپردازیم.همه ما میدانیم یکی از ابزارهای مهم در کرایتن کردن مو اتو مو کراتینه است که به گفته متخصصان این امر ۳۰درصد موفقیت در کار درمان مو استفاده از اتو مناسب است.خیلی از اتوهای معروف درایران ساخت کشور چین است که به اسم اصلی در ایران بفروش میرسد. خب متاسفانه اتو نامناسب صافی مناسبی به مو نمیدهد و اولین فکر که به ذهن میرسد مواد کراتین خوب نیست.

 

خصوصیات اتو مو کراتینه خوب چیست؟

خب در ایران بسیاری از اتو مو کراتینه تقلبی همچون رمینگتون یا اتو چینی مکسی فروخته

می شود که متاسفانه نتیجه خوبی برای عزیزانی که در زمینه کراتین کردن مو فعالیت دارند ندارند.

اتو مو کراتینه خوب هرگز تغییر دما نمی دهد.یعنی هنگام کار  با اتو کراتینه دما کم نمی شودو ثبایت است.اتو مو کراتینه خوب باید دارای صفحه مناسب برای دمای ۲۳۰ درجه باشد.صفحه تتانیوم مرغوب یا  صفحه سرامیکی مرغوب. در این جا چند مدل ازبهترین اتو مو کراتینه را معرفی میکنیم که شما با خیال راحت میتوانید تهیه و استفاده کنید.

اتو مو کراتینه ووس

یکی از بهترین اتو کراتینه مو اتو ووس است (CREATE-VOSS-KOREA-PROFESSIONALSTRAIGHTENING-IRON)که ساخت کشور کره جنوبی است.این محصول یکی از بهترین اتوهای کراتینه در جهان است که صفجه سرامیکی بسیار عالی ساخته شده است.دارای سیم ۳۶۰ درجه است.

بهترین اتو کراتینه

 اتو حرفه ایی کراتیه لازو

در این قسمت با یکی از بهتیرن اتوهای کراتینه مو که ساخت کره جنوبی است میپردازیم. اتو کراتینه لازو(LAZO HAIR IRON STRAIGHTENER) یکی از بهترین های اتو مو کراتینه است.

اتو کراتینه لازو

ویژگیهای اتو کراتینه لازو

  1. اندازه صفحه: ۳٫۷cm x 9cm
  2. دارای صفحه تتانیوم
  3. حداکثر دما تا ۲۳۰ درجه سانتی گراد
  4. استفاده در سالن حرفه ای
  5. دارای یک سال گارانتی

اتو مو لازو

 

اتو مو کراتینه لازو بیوتی

دراین بخش از مقاله میرسیم به یکی از بهترین های  اتوهای کراتیه مو که به دلیل کیفیت بسیار بالا بسیاری از متخصصان کراتین از این اتو استفاده میکنند. این محصول هم ساخت کشور کره جنوبی است توسط شرکت لازو ساخته شده است.اتو بیوتی از صفحه سرامیک بسیار مرغوب ساخته شده است به همین دلیل وزن این اتو بسیار سبک است و انتقال حرارتی فوق العاده عالی دارد.

اتو کراتینه بیوتی

اتو لاوز بیوتی دارای رنککینگ بسیار بالا میباشد که در سایت های معتبر جهانی رتبه بسیار بالایی دارد. یکی از ویژگیهای این محصول تعداد اتو کشی را بسیار کم میکند و این بسیار برای همکاران عزیز امریست ضروری و همین مزیت تنها باعث میشود سرعت کار بسیار بالا برود.

اتو کراتین بیوتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کراتین برزیلی اورجینال

آموزش کراتین کردن موی زنانه

Rate this post آموزش کراتین کردن موی زنانه اگر که موهای شما در اثر استفاده …