بهترین مارک کراتین مو مردانه

بهترین مارک کراتین مو مردانه

کراتین مو یکی از روش هایی است که با انجام آن میتوان از شر موهای وز و فر ویا موهایی که در اثر آلودگی یا مواد شیمیایی آسیب دیده است را درمان کرد .این روش درمانی در بین آقایان نیز بسیار طرفدار دارد و در آرایشگاهای مردانه به صورت تخصصی این خدمات ارائه میشود . موهای مردان اغلب کوتاه هستند بنابراین در استفاده و انتخاب مواد کراتین مو باید بیشتد دقت شود چراکه اگر از مواد نامرغوب استفاده شود خیلی سریع به پیاز مو آسیب میرساند.

کراتین بیوگلد

 

معرفی بهترین کراتین مو مردانه کراتین بیو __GOLD & HONEY

کراتین مو بیو گلد یکی از بهترین کراتین های موجود در بازرا است که برای موی مردان نیز بسیار مناسب است این محصول ساخت کشور برزیل میباشد که استفاده از آن میتواند تمام آسیب های مو را برطرف کند و ساختار درونی مو را ترمیم نماید و همچنین مو ها را لخت و ابریشمی سازد. بسیاری از افراد نیز برای برطرف کردن موخوره که ناشی از خشکی و کم آبی مو است از کراتین مو بیو گلدهانی استفاده مینمایند.این محصول دوام بسیار خوبی دارد و تا 7 تا 10 ماه ماندگاری دارد البته شخص مصرف کننده نیز باید دستورالعمل های بعد از انجام کراتین را مثل(استفاده از شامپوی مناسب و ماسک مو و…)رعایت نماید تا بتواند از حداکثر اثر کراتین موی خود استفاده کند.

 

کراتین برزیلی بیو گلد

 

ویژگی های کراتین بیوگلدهانی

  • صاف کردن مو تا 80%
  • فاقد فرمالید و مواد مضر
  • احیا و بازسازی مو 90%
  • تولید کشور برزیل
  • ماندگاری بالا
  • حاوی ذرات عسل و طلا است
  • لخت کردن مو
  • نرم کننده مو میباشد
  • مناسب برای مو هایی که در معرض آلودگی هستند

 

ایا کراتین مو برزیلی باعث ریزش مو میشود؟

به هیچ عنوان این امر ممکن نیست کراتین ماده اصلی و ضروری تشکیل دهنده مو است و بازگرداندن کراتین به موهای آسیب دیده و یا وز هیچ خطری برای مو ها ندارد و بهترین کراتین های موجود محصول کشور برزیل میباشد که هیجگونه مواد شیمیایی خطرناک ندارند که باعث ریزش مو شود. البته فرض بر این است که مواد کراتین مصرفی اصل باشد در غیر این صورت هر مشکلی ممکن است برای مصرف کننده به وجود بیاید بنابراین در تهیه و خرید مواد کراتین مو دقت لازم را داشته باشید . شما میتوانید مواد کراتین اصلی و با کیفیت را از بازرگانی آراد کراتین تهیه نمایید.

 

کراتین مو بیو گلد

 

آموزش استفاده از کراتین بیو گلد

ابتدا موهارا 3 بار باید با شامپوی قبل از کراتین بشویید و بعد از آن با باد سشوار خشک کنید.سپس باید موهارا تقسیم بندی کنید لایه هایی که به مواد کراتین مو بیو گلد اغشته میکنید باید خیلی کم باشد لایه های حداکثر 1 سانتی متری انتخاب کنید بعد از این مرحله مو هارا به وسیله یک کلاه کاور کنید بسته به نوع مو و میزان آسیب دیدگی مو بین 25 تا 60 دقیقه باید مکث مواد داشته باشید.بعد مو هارا با سشوار خشک کنید سپس با اتو موی مخصوص کراتین هر لایه را بین 10 تا 13 بار اتوکشی نمایید و بعد از این مرحله موهارا به هیچ عنوان خیس نکنید.از کراتین های دیگری که برای موهای مردان هم میشود استفاده کرد کراتین نانو گلوبال و کراتین هونما قهوه تلخ میشود نام برد. 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما