ارزانترین قیمت کراتین مکسی گلد Maxi Brazilian Gold Keratin

 

ارزانترین  قیمت کراتین مکسی گلد برای همکاران سالندار سراسر کشور ایران.همان طور که متخصصان حوضه کراتین میدانند کراتینه مکسی گلد که همراه شامپو و ماسک مو کراتینه اش یکی از بهترین مارکهای معروف کراتین برزیلی در سراسر جهان است.

قیمت کراتین مکسی گلد نسبت به توانایی این کراتینه مو در قدرت احیا و بازسازی موهای دیمیج و یا به اصلاح اسیب دیده بسیار ناچیز است خب معلوم است هرشخصی تمایل دارند یک مارک عالی برای کراتین کردن موهایش استفاده شود.

 قیمت کراتین مکسی گلد
Maxi Brazilian Gold Keratin

کراتین مکسی گلد دارای جعبه های زرد رنگ میباشد که وزن ان 1000میل است و ساخت کشور برزیل است.البته شامپو کراتینه و کلاژن دارمکسی گلد که فاقد سولفات است و برای موهای کراتینه بسیار عالی است 500 گرم است.این شامپو برای موهای خشک شده در اثر رنگ شدن و یا وز و اسیب دیده بسیار عالی است..

سوالی که خانم دارند اینست که چرا اصلا باید کراتین کرد؟

امروزه اکثر خانم‌ها عادت دارند به صورت مداوم موهای خود را رنگ، فر و یا مش‌کنند. مواد شیمیایی موجود در این محصولات باعث می‏شود تا پس از مدتی از کیفیت مو کاسته شود. زمانی می‌رسد که شما وقتی موهایتان را شانه می‌کنید، موهایتان می شکند و موهایتان دیگر طراوت و شادابی سابق را ندارد. این امر به دلیل از دست رفتن یکی از ویتامین‏های اصلی ساقه مو به نام کراتین است، که به دلیل رنگ کردن‏ها، مش کردن‏ها و همچنین استفاده مکرر از سشوار داغ بر روی مو ایجاد شده است. تنها راه درمان بازگرداندن کراتین به موهاست.

آیا کراتین کردن موها فقط یک روش درمانی است یا می تواند مضربرای مو هم باشد؟

اگر کراتین کردن موها با مواد کراتینه اصل انجام شود می تواند بسیار سودمند باشد و علاوه بر بازگرداندن طراوت و شادابی به موها، باعث صاف و اصطلاحاٌ ابریشمی شدن موهایتان نیز بشود. اما در عوض استفاده از کراتین های نامناسب که حاوی مواد شیمیایی مضر همچون فرمالدئید می باشند، تنها یک زیبایی ظاهری و موقت به موها می دهند اما خاصیت درمانی نخواهند داشت. به همین دلیل پس از مدتی دوباره موها وز و شکننده خواهند شد.

شامپو کراتینه مکسی گلد

ویزگی های استفاده از کراتینه برزیلی مکسی گلد

اگر موهای شما خشن و زبر است بگذارید موهای شما صاف ، براق ، ابریشمی و قابل کنترل برای مدت طولانی باشد

*این محصول برای انواع موها کاربرد دارد.

3- موها بیشتر از پروتئین تشکیل شده اند و تابش نور خورشید و استفاده از محصولات شیمیایی باعث ریزیش و کدر شدن مو میشوند. بهترین راه برای رطوبت و براق کردن موهای شما استفاده از روش کراتین ماکسی برزیل است. این درمان الیاف موهای آسیب دیده یا شکسته را با کنسانتره قدرتمندی از ترکیبات فعال مانند هیدرولیز کراتین و پروتئین گندم هیدرولیز شده ، برداشت می کند که از مرطوب کننده ، تغذیه ، ترمیم و احیای موها از اولین کاربرد استفاده از این محصول است. درخشش باورنکردنی ، نرمی و موهای صاف و بی نظیری را که تا شش ماه طول می کشد. درمان کراتین مکسی برزیل بر روی انواع مو کار می کند: فرفری ، ضخیم ، نازک..

آیا می‏توان مراحل استفاده از کراتین مکسی گلد را از جلوی سر شروع کرد؟

جهت حفظ آرامش مشتریان ، بهتر است که همواره مراحل انجام کراتینه کردن مو از پشت سر شروع شود. ضمناً مراقب باشید که هنگام خشک کردن و صاف کردن مو به وسیله اتو ، موها با پوست صورت تماس پیدا نکنند و همواره موها را به سمت عقب هدایت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما