کراتین مو چیست؟|آموزش کراتین مو2019

آخرین آموزش کراتین مو بر اساس روشهای نوین ازحرفه ترین استاید مهم در دنیا.در این مقاله قصد داریم شما را با ساختار کراتین مو آشنا سازیم و آخرین روشهای کراتین مو را به شما عزیزان آموزش بدهیم.قبل از آن به ساختار مو و کراتین موجود در آن و درمان کراتین مو میپردازیم تا اصول حرفه ایی کراتین کردن مو آشنا بشویم.

(Research hasn’t shown that creatine directly causes hair loss)

درمان کراتین مو
کراتین مو چیست؟

درمان کراتین مو چیست و فرایند چیست؟

کراتین یک روش صاف کننده است که کوتیکول مو را با یک اتو مو که باعث از بین رفتن سرخ می شود ، مهر می زند و نرمی و درخشش می بخشد. این روند بسته به نوع مو ، طول و پر بودن آن می تواند بین 1 تا 3 ساعت طول بکشد. قبل از درمان ، موها را کاملاً شامپو کنید تا روغن و مواد باقیمانده از محصول برداشته شود. پس از شستشوی مو ، من موها را به چهار بخش تقسیم می کنم و با استفاده از زیربخش های 1/2-اینچی تا 1 اینچی ، محصول Keratin را از ریشه تا انتهای آن در حالی که شانه می کنید برای اطمینان از توزیع یکسان استفاده می کنید. سپس من شروع به خشک کردن موها در حدود 75٪ خشک می کنم و یکبار دیگر موها را تقسیم می کنم و شروع به دمیدن موهای صاف را با یک سشوار شروع می کنم. وقتی موها کاملاً خشک شد ، دوباره بخش را ایجاد می کنم و قسمت های باقیمانده با 3-8 عبور اتو مو ،انرا صاف می کنم.

بهترین روش کراتین مو
کراتیه کردن مو

 

درمان کراتین مو برای درخشش ، سلامتی و رنگ مو چه می کند؟

این باعث می شود مو صاف و کنترل شود. این روش  حتی بعد از یک بار رنگ کردن عالی است ، زیرا رنگ مو شما مهر و موم می شود و درخشش باور نکردنی را به شما می دهد. برای مشتری ها ، چه زن و مرد ، همچنین می تواند به موهای خشن و خشک کمک کند ، و این باعث می شود زمان یک ظاهر طراحی شده در نصف کاهش یابد.

 

 

کاندیدای ایده آل کیست؟

من چندین مشتری دارم که می آیند و می پرسند که کراتین دقیقاً چیست و آیا آنها کاندیدای خوبی برای آن هستند. این برای همه نیست. اگر موهای درشت و پرزدار دارید ، من کراتین را بسیار توصیه می کنم ، زیرا باعث می شود موهای زبر و خشن از بین رفته و ظاهری بسیار عالی از موهای نرم داتشته باشید.. اگر کسی هستید که ظاهر  آنها را دوست ندارد ، و یا موهایشان را روزانه صاف نمیکنید ، قطعاً کراتین را توصیه می کنم.

کراتین مو برزیلی
کراتین برزیلی اصل

.

 

چه کسی کاندیدای خوبی نیست؟

من به کسی که بافت نازک ، نازک ، موی صاف یا موهای بیش از حد پردازش شده دارد ، کراتین را توصیه نمی کنم. برای مشتری هایدارای موهای صاف ، من دوباره کراتین نمی کنم ، زیرا گرمای بالای اتوی مو باعث آسیب دیدن و شکستن موها می شود. همین مورد در مورد موهای بیش از حد صاف شدهو یا دارای تن بلوند پلاتین نیز صدق می کند. اگر مشتری موهای فرفری دارد و از آنها رضایت کامل دارد ، من نیز کراتین را توصیه نمی کنم ، زیرا کراتین فر شما را نرم می کند و می تواند موج  موهایتان شما را از ببین ببرد.

اثر اتو کردن مو
روش اتو کردن مو

درمان کراتین چه مقدار آسیب به مو وارد می کند؟ آیا شبیه رنگ کردن موهای شما است؟

 

درمان کراتین لزوماً مضر نیست ، بلکه می توانند برای مو تغذیه کنند. با گذشت زمان ، ما شروع به از دست دادن پروتئین کراتین خودمان در مو می کنیم و یک درمان می تواند کراتین را به مو برگرداند. هنگامی که زمان اتو کردن صاف در طی فرایند فرا رسید ، این جایی است که می توان آسیب را وارد کرد. اتو کردن تخت مو برای آب بندی محصول در یک مورد ضروری برای معالجه است و بسته به نوع و شرایط مو ، باید توسط متخصص شما بسیار ارزیابی شود. در مورد افرادی که دارای نکات برجسته زیادی هستند ، می توانید از تنظیم گرمای کمتری استفاده کنید و در مقایسه با مشتری موهای باکره که موهایشان به اندازه آسیب دیدن اتو مو با تنظیم گرمای بالاتر قرار نمی گیرد ، از گذرهای کمتری استفاده کنید.

 

. چه مدت باید منتظر دوش گرفتن یا خیس شدن موها بعد از درمان باشید؟

به طور معمول ، خطوط محصول کراتین مو قبل از شامپو زدن یا خیس شدن موها ، انتظار دو روز یا 48 ساعت بعد از درمان را دارند. این امر به نتایج ماندگار بهتر اجازه می دهد.

 

شامپو کراتینه مو
بهترین شامپو کراتین

.

چه شامپو و نرم کننده ای را به مشتریان پیشنهاد می کنید که از درمان بعد از درمان استفاده کنند؟

 

چه شامپو و نرم کننده ای را به مشتریان پیشنهاد می کنید که از درمان بعد از درمان استفاده کنند؟مهم نیست چه شامپو و یا ماسک مویی پیشنهاد میدهید فقط باید فاقد سولفات باشد که به مو آسیب نزند.

 

درمان کراتین مو چه مدت طول می کشد؟

یک درمان کراتین بسته به اینکه چند بار شامپو می کنید ، باید در هر جایی از 3 تا 6 ماه به طول انجامد و مطمئن شوید که فقط از شامپوی عاری از سولفات استفاده می کنید..

چند بار در سال می توانید بدون آسیب رساندن به مو ، درمان را انجام دهید؟

من معمولاً 2-3 بار در سال توصیه می کنم. این روشهای درمانی ارزان نیستند و یک روش درمانی می تواند حداقل تا شش ماه به طول انجامد

.

صافی مو
صافی ژاپنی

تفاوت بین درمان کراتین مو و صاف کردن ژاپنی چیست؟

تفاوت زیادی وجود دارد! یک صاف کننده ژاپنی با یک نرم کننده قابل مقایسه است ، تا زمانی که موها به طور کامل رشد پیدا کنند ، بافت شما را به خوبی تغییر می دهند. کرتین سرانجام از بین می رود و بافت هنوز هم تا حدودی نرم باقی خواهد ماند ، اما هنوز هم بسیاری از بافت طبیعی خود را خواهید داشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما